DMX miał atak serca po przedawkowaniu. Jego stan jest krytyczny. NOWE SZCZEGÓŁY

2021-04-04 8:42 mm
DMX trafił do szpitala
Autor: AP/East News

Świat rapu wstrzymał oddech czekając na nowe informacje na temat stanu zdrowia rapera DMX. Muzyk został przewieziony do szpitala po tym, jak przeszedł atak serca. Powodem miało być przedawkowanie narkotyków. Stan zdrowia DMX jest bardzo poważny - według niektórych źródeł raper jest w stanie krytycznym.

Jako pierwszy informacje o stanie zdrowia muzyka przekazał amerykański serwis TMZ. Według źródeł jego dziennikarzy DMX trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Muzyk miał tam być przewieziony w wyniku przedawkowania narkotyków. Z ustaleń mediów wynika, że DMX przeszedł atak serca.

DMX w stanie krytycznym

Według amerykańskiej prasy DMX przebywa w szpitalu już od piątku 2.04. Muzykiem opiekują się lekarze jednej z placówek w Nowym Jorku. 

Niestety nowe informacje na temat stanu zdrowia DMX-a nie napawają optymizmem. Z wiadomości przekazanych prasie przez medyków wynika, że stan rapera jest bardzo poważny. Według niektórych źródeł muzyk znajduje się w śpiączce, a jego stan zdrowia określany jest jako "wegetatywny".

DMX naprawdę nazywa się Earl Simmons i przyszedł na świat 18 grudnia 1970 roku. Karierę muzyczną rozpoczął w wieku 20 lat, kiedy rozkwitała amerykańska scena rap. Swój pierwszy album wydał w roku 1998, sprzedając ćwierć miliona egzemplarzy. 

50-letni DMX ma aż 15 dzieci. Jego najmłodszy syn, Exodus Simmons, przyszedł na świat w 2016 roku. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.04.2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE