Hailey Bieber, Emily Ratajkowski, Kim Kardashian i Kylie Jenner na imprezie Vanity Fair [GALERIA]

2020-02-10 12:24 kp

Choć czerwony dywan Oscarów 2020 to niekoniecznie miejsce dla celebrytek pokroju sióstr Kardashian, pooscarowa impreza Vanity Fair to już dla nich raj na ziemi. Na słynnej imprezie pojawili się nie tylko aktorzy i aktorki, ale cała masa modelek i celebrytek. Tu panujące na oscarowej ściance skromne suknie ustąpiły odważnym i seksownym kreacjom.

Gala rozdania Oscarów 2020 była dopiero początkiem tego, co działo się oscarowej nocy w Los Angeles. Po oficjalnej ceremonii gwiazdy i filmowcy do rana brali udział w najróżniejszych imprezach organizowanych w mieście z okazji święta kina. Wśród nich najsłynniejszymi są party u Eltona Johna, bal Gubernatora i oczywiście impreza Vanity Fair.

Na tej ostatniej licznie pojawiły się celebrytki, które nie miały okazji wcześniej pozować na czerwonym dywanie Oscarów 2020. Ci, którzy wcześniej byli na Oscarach, mogli zmienić eleganckie kreacje na nieco bardziej seksowne wdzianka i tak pozować na słynnej ściance Vanity Fair.

Gwiazdy na imprezie Vanity Fair

Na imprezie Vanity Fair po Oscarach 2020 pojawiły się m.in. Emily Ratajkowski owinięta jedynie białym "topem", Chrissy Teigen w sukni w oryginalnym, turkusowym kolorze, Kylie Jenner w ciasnej, błyszczącej kreacji uniemożliwiającej jej ruchy, Winnie Harlow w imponujących, białych falbanach, Hailey Bieber w stylowej czarnej sukience czy Kim Kardashian ze swoją wystudiowaną przed lustrem miną i Kanye Westem.

>> Oscary 2020: ten występ nie spodobał się Billie Eilish! Jej reakcja? Co za grymas!

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE