Hailey Bieber czuła się gorsza niż Kendall Jenner i Gigi Hadid. Problemem był... wzrost?

2019-09-16 14:04 mw
Hailey Bieber, Gigi Hadid, Kendall Jenner
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News, AUG/FaceToFace/REPORTER

Dla wielu młodych dziewczyn marzących o karierze w modelingu Hailey Bieber jest wzorem godnym naśladowania. Okazuje się jednak, że żona Justina Biebera długo sama czuła się jako modelka bardzo niepewna siebie. W rzeczywistości Hailey przez długie lata uważała się za gorszą, niż koleżanki z branży, takie jak Gigi Hadid czy Kendall Jenner. Dlaczego miała tak niską samoocenę?

Choć dziś chyba trudno w to uwierzyć, jeszcze całkiem niedawno Hailey Bieber w niczym nie przypominała dzisiejszej, pewnej siebie i silnej psychicznie dziewczyny. Żona Justina Biebera właśnie wyznała w jednym z wywiadów, że jakiś czas temu miała ogromne kompleksy i bardzo niską samoocenę, co zdecydowanie nie pomagało jej w rozwoju kariery modelki.

Dlaczego dawna Hailey Baldwin uważała się za gorszą od koleżanek z branży?

HAILEY BIEBER MIAŁA KOMPLEKSY Z POWODU WZROSTU

Żona Justina opowiedziała o swoich dawnych problemach podczas wywiadu dla australijskiego wydania magazynu Vogue.

Okazuje się, że dzisiejsza Hailey w niczym nie przypomina tej sprzed zaledwie kilku lat. Pochodząc z gwiazdorskiej rodziny (ojciec i wujowie to sławni aktorzy) Hailey Baldwin powinna być pewna siebie i silna psychicznie. Tymczasem w rzeczywistości uważała się za gorszą, niż np. Kendall Jenner czy Gigi Hadid - jej dzisiejsze przyjaciółki.

W najnowszym wywiadzie dla Vogue Australia Hailey Bieber przyznała, że początki kariery w modelingu nie wróżyły jej wielkiego sukcesu.

Mój start w modelingu był bardzo powolny i długo musiałam się przekonywać, że wszystko jest w porządku

- wspomina Hailey.

Skąd wziął się u niej ten brak pewności siebie?

Okazuje się, że powód był bardzo prozaiczny...

Jestem niższa niż większość dziewczyn. Mimo że mam pięć stóp i osiem cali (172.7 cm - przyp. red.), to nie jestem typową dziewczyną z wybiegu i czułam się gorzej, niż niektóre z moich przyjaciółem. Popatrz na Kendall czy Bellę i Gigi… wszystkie są wysokie i radzą sobie na wybiegu

- mówi Hailey Bieber.

Rzeczywiście, wzrost Hailey Bieber może nie należy do górnej średniej wśród modelek, ale prawie 173 cm to znów nie aż tak mało. W branży z powodzeniem nieźle radzą sobie jeszcze niższe dziewczyny, np. Lily-Rose Depp, Lottie Moss czy Sofia Richie. W przybliżeniu ten sam wzrost, co Hailey Bieber mają też Kate Moss, Cara Delevingne i Emily Ratajkowski.

Zresztą, sam mąż Hailey, czyli Justin Bieber ma tylko 3 cm więcej wzrostu od niej. Nie jest więc aż tak źle!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE