Hailey Bieber bała się ślubu z Justinem! W Seasons wyznała całą prawdę

2020-01-28 13:49 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Każdy, kto śledził relację Justina Biebera i Hailey Bieber, doskonale wie, że modelka podkochiwała się w nim na długo przed ich związkiem - czego zresztą dziś sama nie ukrywa. Okazuje się jednak, że gdy jej marzenie zaczęło się spełniać, Hailey ogarnęły wątpliwości... wtedy na pomoc przyszli jej bliscy! Co jej powiedzieli?

Hailey Bieber jeszcze kilka lat temu w najśmielszych snach nie mogła sobie wymarzyć, że w 2020 roku będzie żoną Justina Biebera. Modelka od czasów nastoletnich podkochiwała się w piosenkarzu, a ze względu na słynnego ojca miała okazję przebywać w kręgu showbiznesu - szybko więc poznała swojego młodego idola i została jego przyjaciółką.

I choć Justin Bieber w międzyczasie był w związku z Seleną Gomez czy też romansował z Kendall Jenner, Hailey zawsze była gdzieś w pobliżu. W 2018 roku szczęście się do niej uśmiechnęło i Jus zrozumiał, że to właśnie ona jest mu pisana. W wieku 22 lat modelka wzięła z nim pierwszy ślub w urzędzie.

Hailey Bieber bała się ślubu?

I choć ślub z Justinem Bieberem był spełnieniem marzeń Hailey, tuż przed ślubem młodą gwiazdkę naszły wątpliwości. Hailey Bieber opowiedziała o wszystkim w dokumencie Justin Bieber: Seasons.

W głębi serca wiedziałam, że właśnie to chcę zrobić. Jest pierwszą osobą, którą obdarzyłam prawdziwymi uczuciami. Kiedy wszystko poszło trochę na bok i poszliśmy naszymi oddzielnymi drogami, po prostu wiedziałam, że bez względu na wynik, wiedziałam, że będzie kimś, kogo będę kochać przez resztę życia.

- wyznała Hailey. Wtedy modelka zwróciła się też do swoich rodziców:

To jest czas, kiedy musicie mnie powstrzymać od zrobienia czegoś szalonego, jeśli uważacie, że to zły pomysł.

- wspomniała żona Justina Biebera. Jej rodzice wsparli ją jednak w jej decyzji.

On i ja znaliśmy się od tak dawna, że ​​istniała część, która nie była przerażająca. To tylko tak ważna decyzja życiowa, że ​​to było po prostu, tyle emocji jednocześnie.

- przyznała modelka.

Przypomnijmy, że po pierwszym ślubie w urzędzie z września 2018 roku, w listopadzie 2019 roku Justin Bieber i Hailey Bieber powiedzieli sobie TAK w kościele.

NAJNOWSZE