Justin Bieber rozwścieczył fanów. Trzasnął drzwiami od auta prosto w Hailey! [WIDEO]

2020-01-27 13:09 kp
Justin Bieber, Hailey Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Na co dzień Justin Bieber i Hailey Bieber uchodzą za idealną parę. Piosenkarz przy każdej możliwej okazji podkreśla, że to dzięki modelce wyszedł z załamania psychicznego i że to dzięki niej docenia to, co ma. Jak w każdym związku, małżeństwu przytrafiają się jednak i trudniejsze chwile. Mało kto jednak spodziewał się, że Jus może być tak impulsywny wobec ukochanej...

Fani Justina Biebera od początku z wielkim zainteresowaniem śledzą jego związek z Hailey Bieber. Gdy piosenkarz rozstał się z Seleną Gomez i wpadł w ramiona swojej dawnej przyjaciółki, wiele osób uznało, że Jus znalazł dziewczynę "na zastępstwo", bez obdarzania jej szczególnymi uczuciami. Szybko okazało się jednak, że parę łączy coś znacznie poważniejszego, a gdy zakochani wzięli we wrześniu 2018 roku ślub cywilny, w sieci rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo.

Justin Bieber i Hailey Bieber byli śledzeni przez paparazzich na każdym kroku. Sami zresztą chętnie okazywali sobie publicznie uczucia i nie stronili od publikowania słodkich zdjęć na Instagramie. W listopadzie 2019 roku para poczyniła kolejny ważny krok - ślub kościelny.

Justin Bieber i Hailey Bieber na kontrowersyjnym filmiku

Jak w każdym związku, również Bieberom przytrafiają się jednak gorsze dni. Internet obiega krótki filmik, na którym widzimy, jak Justin - w wyraźnie złym humorze - wysiada z samochodu i nie oglądając się za siebie trzaska drzwiami... prosto w wysiadającą za nim Hailey. Internauci są oburzeni tym, w jaki sposób Justin Bieber potraktował żonę.

Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej - nie zapominajmy jednak, że ostre sprzeczki trafiają się w każdym związku i najczęściej szybko się kończą. Nie jest też przecież wykluczone, że Jus zwyczajnie... nie wiedział, że Hailey Bieber będzie wysiadała z samochodu za nim!

Wy też ocenilibyście go tak ostro?

NAJNOWSZE