Hailey Bieber i Anja Rubik w bliźniaczych stylizacjach YSL! Wyszłybyście tak na ulicę?

2021-04-29 13:43 kp
Hailey Bieber
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Dom mody Saint Laurent przedstawił swoją najnowszą kolekcję ubrań na zimę 2021. Wśród gwiazd, które pokazały się już w najnowszym projektach Anthony'ego Vaccarello znalazły się m.in. Hailey Bieber i Anja Rubik. Obie modelki wybrały bardzo podobne stylizacje spośród kreacji projektanta. Przywołują Wam na myśl jakieś lata?

Pandemia koronawirusa wpłynęła praktycznie na wszystkie branże, łącznie z modową. Od roku nie odbywają się wielkie eventy modowe w takim kształcie, w jakim znaliśmy je dotychczas, a pokazy organizowane są wirtualnie. Z jednej strony odbiera to możliwość obejrzenia nowych kolekcji na żywo, z drugiej jednak otwiera przed domami mody niezwykłe możliwości aranżacji pokazów. Tę trudną sytuację doskonale wykorzystał właśnie dom mody Saint Laurent, który pokaz najnowszej kolekcji na zimę 2021 nakręcił w najbardziej ekstremalnych warunkach przyrody. Efekt? Zobaczcie:

Do filmowego pokazu dołączyły gwiazdy modelingu, które w nowych kreacjach Saint Laurent pokazały się na Instagramie. Wśród nich znalazły się Zoe Kravitz, Hailey Bieber i nasza rodzima gwiazda, Anja Rubik. Zwłaszcza te dwie ostatnie postawiły na bardzo podobne ubrania.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Jak Wam się podoba taki styl?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE