Hailee Steinfeld zaśpiewała na żywo Wrong Direction. "Nie sądziłam, że będzie tak trudno!"

2020-02-26 11:48 kp
Hailee Steinfeld; Niall Horan
Autor: Dave Kotinsky/Getty AFP/East News; Invision/Invision/East News

Hailee Steinfeld zaskoczyła swoich fanów, wydając niedawno singiel Wrong Direction, w którym rozliczyła się ze swoim związkiem z Niallem Horanem. Para zerwała ze sobą zaledwie po krótkim romansie, nigdy nie wdając się w szczegóły swojej relacji. Swoją wersję wydarzeń Hailee Steinfeld przekazała w nowej piosence. Wykonanie jej na żywo kosztowało ją wiele emocji!

Zakończony już związek Nialla Horana i Hailee Steinfeld od początku był dla ich fanów ogromną tajemnicą. Wiadomo, że wokaliści znali się i przyjaźnili od dawna, jednak nigdy nie zdradzili, kiedy tak naprawdę pojawiło się między nimi poważniejsze uczucie. To już jednak przeszłość, bo para zerwała pod koniec 2018 roku.

Związek z Hailee Steinfeld odegrał ważną rolę w procesie tworzenia nowej płyty Nialla Horana. Wokalista wiele razy zapowiadał, że dzięki szczęśliwej relacji nie musi już pisać smutnych piosenek o nieudanej miłości. Co innego może dziś jednak powiedzieć Hailee... jej ostatni singiel Wrong Direction to ostre oskarżenie w stronę byłego.

>> Niall Horan zdradzał Hailee Steinfeld? Wrong Direction to ostre oskarżenie!

Hailee Steinfeld śpiewa Wrong Direction

Przypomnijmy, że we Wrong Direction, którego tytuł w oczywisty sposób nawiązuje do zespołu Nialla Horana, Hailee Steinfeld sugeruje, że wokalista ją zdradzał. Gwiazda po raz pierwszy zaśpiewała kawałek na żywo w The Late Show with Stephen Colbert.

Nie spodziewałam się, że to będzie tak trudne, jak było... w sekundzie, w której zaczęłam śpiewać, poczułam, że moje serce się zatrzymuje. To tak dobrze bolało

- napisała później Hailee na Twitterze.

Fani piosenkarki nie kryją dumy z jej emocjonalnego występu - w komentarzach pod video posypały się komentarze wsparcia. Zobaczcie to wykonanie!

NAJNOWSZE