Gwyneth Paltrow wyznaje miłość Chrisowi Martinowi! Co na to jej mąż?

2019-03-04 14:33
Chris Martin i Gwyneth Paltrow
Autor: instagram.com

Gwyneth Paltrow i Chris Martin są niezwykłym przykładem wyjątkowej przyjaźni między ex-partnerami. Aktorka i muzyk rozstali się kilka lat temu, jednak nadal utrzymują regularny kontakt i świetnie się dogadują. Gwyneth zaprosiła nawet Chrisa i jego nową dziewczynę na swój drugi ślub, a później zabrała ich ze sobą w podróż poślubną. Teraz poszła o krok dalej i... wyznała frontmanowi miłość!

Wiele par na świecie może zazdrościć relacji, jaką mają ze sobą Chris Martin i Gwyneth Paltrow - już po rozstaniu. Wokalista i aktorka rozstali się w marcu 2014 roku po 10 latach małżeństwa. Wciąż jednak regularnie się spotykają i wychowują wspólnie dwójkę swoich dzieci. Chris Martin i jego nowa dziewczyna Dakota Johnson byli też jednymi z najważniejszych gości na weselu Gwyneth Paltrow i Brada Falchuka.

Przyjaźń aktorki z jej byłym to jednak znacznie więcej. Gwyneth jest bardzo dumna z relacji, jakie łączą ją z Chrisem Martinem. W dniu jego urodzin aktorka zamieściła na Instagramie wpis, który może wywołać zazdrość jego obecnej dziewczyny!

HOT TEMAT
Big Sean, Ariana Grande

Autor: instagram.com

Big Sean jest singlem! Rzucił dziewczynę dla Ariany Grande?

Gwyneth Paltrow kocha Chrisa Martina

Gwyneth Paltrow złożyła na Instagramie urodzinowe życzenia Chrisowi Martinowi, który skończył 42 lata/ Aktorka zamieściła w sieci ich wspólne zdjęcie z wymownym podpisem.

Bardzo cię kochamy

- napisała Gwyneth Paltrow.

To naprawdę wyjątkowe, by byłych partnerów łączyły tak zażyłe relacje. Nie ma wątpliwości, że to doskonała sytuacja dla ich dzieci, które mimo rozwodu rodziców, mogą cieszyć się ich wspólną opieką

Tylko co na to Brad Falchuk i Dakota Johnson?

Zobacz też:

NAJNOWSZE