Big Sean jest singlem! Rzucił dziewczynę dla Ariany Grande?

2019-03-04 14:07
Big Sean, Ariana Grande
Autor: instagram.com

Ariana Grande wywołała ostatnio wielkie poruszenie, gdy paparazzi przyłapali ją na obściskiwaniu się w samochodzie ze swoim byłym - Big Seanem. W mediach natychmiast pojawiły się plotki o możliwym romansie ex-pary. Tymczasem okazuje się, ze warunki ku temu są lepsze niż kiedykolwiek, bo raper zerwał niedawno ze swoją wieloletnią dziewczyną. Czyżby Ari powiedziała mu: "Break up with your girlfriend, im bored?"

Gdy tuż po zerwaniu z Pete Davidsonem Ariana Grande zaprezentowała singiel Thank U, Next, wielu jej fanów nie kryło zdziwienia jego tekstem. Wokalistka bowiem nie wykorzystała numeru do "znęcania się" nad swoimi byłymi, a wręcz przeciwnie - w piosence mówiła o tym, że od każdego z nich nauczyła się czegoś ważnego. W numerze wymieniła też Big Seana, z którym spotykała się między 2015 a 2016 rokiem. Czyżby wydanie piosenki zbliżyło ich ponownie do siebie?

Wiele na to wskazuje. Ostatnio Arianę Grande i Big Seana przyłapano na czułościach w samochodzie rapera. Big Sean podjechał swoim autem pod studio nagraniowe, w którym przebywała w tamtym czasie wokalistkia. Gdy Ari zeszła na dół, okazało się, że ich relacja nie do końca przypomina tę, która łączy ex-parę.

HOT TEMAT
Michael Jackson

Autor: ASSOCIATED PRESS/East News

Michael Jackson wylatuje z playlist BBC przez oskarżenia o pedofilię? Straci na tym rodzina MJ

Big Sean i Ariana Grande razem?

Atmosferę wokół ich możliwego romansu podgrzewa fakt, że Big Sean... zerwał niedawno z dziewczyną. Jak podaje x17Online, w grudniu Big Sean rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Jhene Aiko. Rzeczywiście, już w listopadzie mówiło się o tym, że wokalistka pozbyła się tatuażu poświęconemu raperowi.

Czy już wtedy Big Sean kręcił z Arianą Grande? Bardzo możliwe, że po ostatnich głośnych związkach z Mac Millerem i Pete Davidsonem swoją kolejną relację Ariana będzie chciała zachować w tajemnicy. Trudno zatem stwierdzić, od jak dawna znów widuje się z Big Seanem...

Wyświetl ten post na Instagramie.
ruuuuule the wooooorld @2chainz Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zobacz też:

NAJNOWSZE