Gwyneth Paltrow

i

Autor: ABC/Ferrari Press/East News

Gwyneth Paltrow stworzyła wibrator! Teraz zamiast z Oscarem pozuje z seks zabawką

2021-02-15 17:32

Gwyneth Paltrow uruchomiła własną markę lifestyle'ową Goop. Było o niej głośno po premierze świec o zapachu waginy aktorki. Teraz Gwyneth Paltrow proponuje swoim klientkom wibrator. Promuje go w zabawny sposób na swoim Instagramie. Na zdjęciu z 1999 roku Gwyneth Paltrow zamiast Oscara trzyma... wibrator!

Podobnie jak wiele aktorek Gwyneth Paltrow doszła do wniosku, że granie w filmach i serialach to dla niej za mało. Gwiazda postanowiła wejść do biznesu. Założyła własną markę lifestyle'owa Goop. Zaliczyła z nią mniejsze i większe sukcesy, ale na pewno narobiła wokół siebie szumu. A to w show-biznesie jest bardzo cenne!

Szczególnie głośnym produktem okazały się świece o zapachu waginy Gwyneth Paltrow! Teraz aktorka postanowiła pójść o krok dalej i przedstawia światu swój wibrator.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Gwyneth Paltrow sprzedaje wibrator

Nowy produkt marki Gwyneth Paltrow to wibrator. Gwiazda wypuściła swoją pierwszą zabawkę erotyczną, promując ją zabawnym postem na Instagramie w Walentynki.

Gwyneth Paltrow opublikowała swoje zdjęcie z 71. ceremonii rozdania Oscarów w 1999 roku. Wtedy otrzymała statuetkę w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa za film Zakochany Szekspir. Jednak na fotce coś się zmieniło. Zamiast Oscara Gwyneth Paltrow dzierży w dłoni wibrator!

Za wibrator od Gwyneth Paltrow trzeba zapłacić 95 dolarów. Zachęciła Was?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?