Gwyneth Paltrow nie często chwali się dziećmi. Święto Dziękczynienia to wyjątek

2020-11-27 20:03 es
Gwyneth Paltrow
Autor: ABC/Ferrari Press/East News

Święto Dziękczynienia to ważny dzień dla amerykanów. Także tych sławnych! Celebryci na instagramie chętnie chwalą się wszystkim, za co są wdzięczni. Z tej okazji Gwyneth Paltrow opublikowała zdjęcie z dziećmi. Nie robi tego często!

26 listopada to w USA Święto Dziękczynienia. Amerykanie tego dnia skupiają się na docenianiu swojego życia oraz bliskich. Chętnie też wstawiają zdjęcia na instagram z ukochanymi. Tak robią też gwiazdy. Wielu celebrytów przesyła fanom życzenia oraz dzieli się przemyśleniami. Tak zrobiła też Gwyneth Paltrow.

Gwyneth Paltrow dodała zdjęcie z dziećmi

Gwyneth Paltrow na co dzień raczej chroni swoją prywatność. Na jej instagramie trudno szukać zdjęć z intymnych, rodzinnych momentów. Święto Dziękczynienia to wyjątek!

ESKA XD #010

Gwyneth Paltrow opublikowała zdjęcie ze swoimi dziećmi. 16-letnia Apple i 14-letni Moses pozowali razem z mamą. Ojcem dwójki uroczych nastolatków jest były mąż aktorki, frontman Coldplay Chris Martin.

26 listopada mogłam odwiedzić miejsce spoczynku mojego ojca (w jego urodziny) z tymi dwiema miłością mojego życia. Wesołego Święta Dziękczynienia. Życie ma niesamowite wzloty i upadki. Być może odczuwanie tego wszystkiego w tym samym czasie jest sztuką. 💖

Pisała Gwyneth Paltrow.

Piękna rodzinka?

NAJNOWSZE