Gwiazdy w ubraniach z recyklingu. Kajra olśniewa w sukni z płyt CD

2022-09-07 13:01 Joanna Dembek
Kajra
Autor: AKPA Kajra na pokazie Moda na Recykling pojawiła się w oryginalnej kreacji wykonanej z płyt CD

Odbyła się trzecia edycja Mody na Recykling. Na pokazie pojawiło się wiele gwiazd, które zaprezentowały kreacje zaprojektowane przez Annę Kubisz: Fit Lovers, Małgorzata Tomaszewska, Sylwia Bomba, Agnieszka Mrozińska, Anna Głogowska czy Katarzyna Ankudowicz. W imponującej sukni pojawiła się Kajra. Jej kreacja została wykonana z płyt CD.

W czwartek 5 września 2022 w żoliborskim Kinie Elektronik odbył się pokaz kreacji wykonanych ze "śmieci". Oryginalne stroje zaprezentowały znane polskie gwiazdy, a autorką prac jest Anna Kubisz. Do ich wykonania użyła takich odpadów jak: kable, folia, poduszki powietrzne czy karty pamięci. Pokaz miał na celu uświadomić społeczeństwo jak zgubny wpływ dla naszej planety mają elektroodpady oraz jak to oddziałuje na środowisko. Podczas imprezy można było również dowiedzieć się w jaki sposób prawidłowo segregować śmieci i co robić z niepotrzebnymi lub zużytymi odpadami elektronicznymi.

Celebryci w oryginalnych ubraniach z elektroodpadów

W ciągu ostatnich lat nastąpił bardzo szybki rozwój technologiczny, a co za tym idzie, pojawiło się mnóstwo elektronicznego sprzętu, którego używamy na co dzień. To generuje całą masę odpadów, które zalegają na wysypiskach śmieci. Ważne jest więc, aby uświadamiać ludzi, że wiążę się to ze złym wpływem na środowisko i nas samych.

Podczas pokazu można było zobaczyć gwiazdy, które zaprezentowały bardzo oryginalne stroje. Para Fit Lovers założyła kreacje wykonane z kart pamięci, a Małgorzata Tomaszewska wystąpiła w białej sukience ozdobionej ledowymi paskami. Anna Głogowska pokazała się w projekcie stworzonym z pociętej folii, a Agnieszka Mrozińska prezentowała gorset zrobiony ze slotów starych telefonów komórkowych. Sukienka Sylwii Bomby zdobiły zielone, drukowane płytki, zaś Ewa Brodnicka założyła bolerko wykonane z części maszyn serwisowych naprawiających samochody ciężarowe. Saszan włożyła suknię z folii rozpraszającej  światło pod matrycą telewizorów LED. Natomiast Kajra olśniła wszystkich blaskiem płyt CD, z których została wykonana jej kreacja.

Kajra
Autor: AKPA Kajra w kreacji z odpadów na pokazie Moda na Recykling
Fit Lovers
Autor: fot. Artur Zawadzki / ERP Polska Fit Lovers w oryginalnych stylizacjach podcas 3. edycji wydarzenia "Moda na recykling"
Anna Głogowska
Autor: fot. Artur Zawadzki / ERP Polska Anna Głogowska w oryginalnej sukience podczas 3. edycji wydarzenia "Moda na recykling"
Małgorzata Tomaszewska
Autor: fot. Artur Zawadzki / ERP Polska Małgorzata Tomaszewska w sukience z odpadów podczas 3. edycji wydarzenia "Moda na recykling"
Gwiazdy na pokazie Moda na Recykling 3
Autor: fot. Artur Zawadzki / ERP Polska Celebryci w kreacjach zaprojektowanych przez Annę Kubisz
Roksana Węgiel miała momenty załamania. Chciała wieść normalne życie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE