urodzeni w 1993 roku

Gwiazdy, które kończą w tym roku 30 lat. To oni będą świętować okrągłe urodziny

2023-05-06 17:51

W 2023 wiele gwiazd filmu i muzyki będzie świętowało swoje kolejne, okrągłe urodziny. Do grona 30-latków dołączy między innymi Dawid Podsiadło, Ariana Grande czy Jessica Mercedes. Zobacz, kto jeszcze urodził się w 1993 roku.

W tym roku wiele gwiazd będzie miało powody do świętowania z okazji okrągłych urodzin. Znani i lubiani artyści oraz osobowości medialne w 2023 roku wkroczą w kolejną dekadę swojego życia. Zobacz, kto będzie świętował 30-te urodziny!

Te gwiazdy będą miały ważny powód do świętowania

Jedną z gwiazd, która obchodzi w 2023 roku jest Dawid Podsiadło. Artysta stał się popularny w 2012 roku po zwycięstwie w programie X Factor. Na scenie zaczynał ponad 10 lat temu, a od tamtego czasu przeszedł sporą metamorfozę. Zrezygnował z kręconych włosów, decydując się na krótsze uczesanie oraz zapuścił wąsy, które są jego znakiem rozpoznawczym. 30-te urodziny będzie obchodził 23 maja.

Jedna z zagranicznych artystek - Ariana Grande - swoją karierę zaczynała jako nastolatka. Była dziecięcą gwiazdą telewizji, a w wieku 15 lat dostała angaż w młodzieżowym musicalu 13, co otworzyło jej drzwi do kolejnych produkcji, jak chociażby Victoria znaczy zwycięstwo czy Sam i Cat. Ostatecznie częściej można spotkać ją w studio nagraniowym, gdzie tworzy muzykę z gatunku pop. Ariana 30 lat skończy 26 czerwca.

Niecały miesiąc później, bo 23 lipca, trzydzieści świeczek na torcie zdmuchnie polsko-niemiecka blogerka modowa Jessica Mercedes Kirschner, która dzięki swoim ambicjom osiągnęła wiele w branży modowej. Założyła dwie firmy produkujące odzież, a także współpracuje z wieloma znanymi markami.

Zobacz, kto jeszcze w 2023 roku obchodzi okrągłe, 30-te urodziny! Sprawdź naszą galerię.

Shake Your Eska #18 | Man In Black