Gwiazdor Stranger Things o swojej diecie: "Jem g***!" Chyba czas to zmienić!

2020-06-28 17:35 KP
Finn Wolfhard
Autor: Morgan Lieberman/Getty AFP/East News

Gdy aktorzy Stranger Things jako dzieci zaczynali swoją karierę w serialu, nie mogli przypuszczać, że kilka lat później trafią niemal do pierwszej ligi Hollywood! Dziś to już niemal dorośli ludzie, którzy cieszą się ogromną popularnością, fanami na całym świecie i kolejnymi propozycjami filmowymi. Okazuje się jednak, że nie w każdej kwestii są już naprawdę dojrzali...

Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Trzy sezony serialu cieszyły się wielką sympatią wśród fanów, a młodzi aktorzy stali się międzynarodowymi gwiazdami. Największą z nich jest oczywiście 16-letnia Millie Bobby Brown. Serialowa Jedenastka cieszy się olbrzymią popularnością, podpisuje kolejne kontrakty i angażuje się w działalność społeczną.

Nie tylko ona jednak walczy o stałe miejsce w Hollywood. Również 17-letni Finn Wolfhard, czyli Mike Wheeler ze Stranger Things dostaje kolejne propozycje filmowe. Nie oszukujmy się jednak - nastolatkowie to wciąż nastolatkowie i mają prawo, by zajmować się nie tylko karierą :)

Finn Wolfhard i jego wstydliwe wyznanie

Młody gwiazdor zdobył się ostatnio na osobliwe wyznanie. Aktor przyznał, że - choć mocno się tego wstydzi - jego diecie daleko do tej, jaką powinien prowadzić poważny aktor. Finn mówi wprost - żywi się byle czym!

Jem g***. Nadal odżywiam się jak czterolatek, to nie jest zbyt dobre, gdy wciąż podróżujesz i czujesz się do d*** przez swoją dietę.

- powiedział ostatnio serialowy chłopak Jedenastki.

Czas zmienić te przyzwyczajenia! W końcu w grudniu Finn Wolfhard będzie obchodził swoje osiemnaste urodziny - a to już zobowiązuje! :)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Wonderful thing about my shirt Post udostępniony przez Finn Wolfhard (@finnwolfhardofficial)
NAJNOWSZE