Gra o Tron 8: odc. 5 zmiażdżony przez fanów! "Jak zj***ć serial w 2 sezony challenge!"

2019-05-13 8:11
Gra o Tron 8, odc. 5
Autor: HBO

Game Of Thrones s08e05 został okrzyjnięty przez fanów najgorszym odcinkiem w historii Gry o Tron! Zdaniem widzów był przewidywalny, zbyt skrótowy i wyraźnie niskobudżetowy. Zobaczcie, co piszą internauci, i oceńcie sami, czy zgadzacie się z ich zdaniem! Jeśli jeszcze nie widzieliście 5. odc. Gry o Tron 8, to UWAGA, SPOILERY!

Za nami przedostatni, 5. odcinek Gry o Tron 8, a więc i przedostatni odcinek w historii mega popularnego serialu w ogóle! Sporo się w nim wydarzyło, a fani produkcji mają mieszane uczucia - z przewagą tych negatywnych pod adresem twórców! Widzowie są po prostu rozczarowani tym, co zobaczyli!

W 5. odc. Game Of Thrones 8 wydarzyło się sporo: była walka Cersei Lannister z Daenerys Targaryen. Była wielka przemiana tej drugiej w Szaloną Królową, było zniszczenie żelaznej floty i całego miasta. Był też wyczekiwany przez widzów pojedynek braci Clegane. Wielu głównych bohaterów poniosło śmierć. Z życiem pożegnali się: Varys, Oyburn, bracia Clegane, Euron Greyjoy, Jamie Lannister, no i jedna z najważniejszych postaci - Cersei Lannister!

Choć te wszystkie wydarzenia powinny powodować u fanów gęsią skórkę na myśl o ostatnim odcinku, wielu z nich uważa, że twórcy zepsuli produkcję tuż przed finałem i właściwie nie wiadomo, czy jest po co czekać na epizod 6!

Widzowie nie zostawiają suchej nitki na 5. odcinku Game Of Thrones 8! Komentarze w mediach społecznościowych są miażdżące i mało kto broni rozwinięcia fabuły przedstawionego tuż przed wielkim finałem. Fani uważają, że taki a nie inny scenariusz był podyktowany w dużej mierze... oszczędnościami. Czyżby odcinek 3. z wielką bitwą pochłonął większość budżetu? Stąd miałaby wynikać zbyt duża skrótowość wątków, ukazanych w odcinku.

Zobaczcie komentarze!

NAJNOWSZE