Gimper, Tomasz Działowy

i

Autor: AKPA Gimper uniewinniony

Influencerzy

Gimper uniewinniony! Został oczyszczony ze wszystkich zarzutów

2023-10-18 14:14

Tomasz Działowy, znany w sieci jako Gimper doczekał się prawomocnego wyroku sądu. Sprawa dotyczył nękania innego znanego Youtubera. "8 lat. Tyle musiałem czekać..." - rozpoczął swój wpis na platformie "X".

Gimper, czyli Tomasz Działowy podzielił się ze swoimi fanami wspaniałą wiadomością. Doczekał się zakończenia postępowania karnego, które było toczone przeciwko niemu, a sprawa dotyczyła nękania innego twórcy internetowego, Krzysztofa Woźniaka, posługującego się pseudonimem Ator.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Gimper Działowy - wiek, wzrost, waga, firma, piosenki, Fame MMA, Taniec z gwiazdami, Twitter

Gimper po konferencji FAME MMA: Daro Lew wypie***** nam plan! Zadyma jest...

Gimper opublikował emocjonalny wpis

Gimper może wreszcie odetchnąć z ulgą, i choć pierwszy wyrok uznający jego niewinność zapadł przed rokiem, dopiero teraz sąd apelacyjny podtrzymał tę decyzję. W sądzie toczyła się żmudna batalia, a youtuber spędził w sądzie długie godziny na analizowaniu materiałów dowodowych i wyjaśnianiu wielu spraw przed wymiarem sprawiedliwości.

8 lat. Tyle musiałem czekać by usłyszeć to słowo i nareszcie zamknąć raz na zawsze pewien etap w moim życiu. Filmy na YouTube tworzę od 16 roku życia. Każdy, kto kojarzy moją twórczość wie, że jako nastolatek bywałem wulgarny i kontrowersyjny przed kamer. (...) 28 września 2022 po raz pierwszy zostałem uznany za NIEWINNEGO w sprawie dot. rzekomego nękania Krzysztofa „Atora” Woźniaka. Dziś, 17 października 2023 sąd apelacyjny ten wyrok podtrzymał - tym samym ostatecznie zamykając temat. - napisał Gimper na "X".

Wyznał również, że nie jest dumny z tego jakie filmy produkował będąc u progu dorosłości i bardzo żałuje wszystkich nieprzyzwoitych rzeczy, które ujrzały światło dzienne. Zaznaczył również, że obecnie jest już zupełnie innym człowiekiem, a sam proces wiele go nauczył.