Córka Gigi Hadid i Zayna Malika ma 7 miesięcy! Modelka pokazała jej modną stylizację

2021-04-20 15:15 kp
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: 0000001/Reporter

Jesienią cieszyliśmy się baby boomem panującym wśród gwiazd, a teraz razem z nimi świętujemy kolejny miesiąc życia ich maluchów. Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami we wrześniu, a teraz obchodzą skończone przez małą Khai siedem miesięcy. Z tej okazji Gigi po raz kolejny udowodniła, że jej córka idzie w jej modowe ślady!

Życie Gigi Hadid i Zayna Malika całkowicie zmieniło się jesienią ubiegłego roku, kiedy na świat przyszła ich córka Khai. Parze udało się przez długi czas ukryć nie tylko ciążę, ale i fakt, że tak dobrze im się układa - fani byli w szoku, gdy w kwietniu ukazało się, że para spodziewa się dziecka. Modelka i muzyk na co dzień żyją z dala od showbiznesu, co bardzo służy ich relacji.

Jednocześnie Gigi Hadid od miesięcy regularnie zabiera ze sobą Khai na wycieczki po Nowym Jorku. Dotąd młoda mama miała dwa punkty wypadów z córką - sklepy luksusowych marek i galerie sztuki. Gigi ewidentnie wychowuje więc Khai na małą trendsetterkę!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Mała Khai idzie w ślady mamy

Gigi Hadid świetnie się bawi nie tylko zabierając córkę na wycieczki, ale i wyszukując dla niej markowych stylizacji. Modelka już kilka razy pokazywała Khai w ubraniach od najlepszych projektantów, zatem nie może dziwić, że w poście z okazji 7. miesięcy życia córka Gigi i Zayna również wystąpiła w ubraniach od projektantów. Tym razem możemy podziwiać ją w mini-wersji czerwonego dresu Versace.

Nie mogę uwierzyć, że moja mała skończyła 7 miesięcy

- napisała.

Wyrasta nam mała fashionistka?

NAJNOWSZE