Gigi Hadid w sądzie

i

Autor: Kristin Callahan/ACE Pictures / SplashNews.com/East News

Gigi Hadid wspomina swoją drogę na szczyt. Trudno było walczyć z tymi słowami

2020-02-20 12:40

Droga na szczyt w większości przypadków nie jest łatwa. Nawet największe sławy mają coś do powiedzenia na ten temat. Ostatnio Kendall Jenner mówiła, że niekiedy jej znane nazwisko nie pomagało a przeszkadzało. Teraz Gigi Hadid opowiada o trudach osiągnięcia sukcesu w modelingu. Dziewczyna musiała walczyć z naprawdę gorzkimi słowami…

Gigi Hadid to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Dzisiaj biją się o nią najwięksi projektanci a jeszcze jakiś czas temu specjaliści z branży twierdzili, że modelka nie ma dobrego ciała, by chodzić po wybiegu! W najnowszym wywiadzie siostra Bella Hadid przekonywała, że jej droga na szczyt nie była usłana różami, a wręcz przeciwnie. Wiele osób starało się odwieźć ją od pomysłu pracy w modelingu, na każdym kroku podkreślając, że nie jest ona wystarczająco dobra by tam pracować.

„Kiedy zaczynałam karierę, chodziłam do szkoły średniej i miałam ciało stworzone do siatkówki. To ciało, które kochałam. Wiedziałam, jak ciężko pracowałam, aby mieć te mięśnie – teraz trochę za tym tęsknie. Wciąż byli styliści i projektanci, którzy zatrudniali mnie, ale ubierali mnie w coś, co zakrywało moje ciało. I dlatego sprawiali, że czułam się tak, jakbym nie nadawała się do tego”. – wyjaśniała Gigi.

Dzisiaj dla Gigi to już tylko wspomnienia, obecnie jest ona jedną z najbardziej pożądanych modelek!