Gigi Hadid randkuje z Tylerem Cameronem! To jej nowy facet?

2019-08-06 14:04
Gigi Hadid
Autor: Peter Parker / SplashNews.com/East News

Gigi Hadid od lat łączono z jednym mężczyzną - Zaynem Malikiem. Modelka i piosenkarz długo walczyli o swój związek, jednak ostatecznie na początku tego roku zdecydowali o rozstaniu. Od tamtego czasu modelka nie randkowała z innymi facetami - aż do teraz. W oko słynnej piękności wpadł gwiazdor show Bachelorette, Tyler Cameron.

Fani Gigi Hadid i Zayna Malika wciąż nie pogodzili się z rozstaniem pary. Po latach wzlotów i upadków na początku tego roku modelka i piosenkarz zdecydowali o rozstaniu - i wszystko wskazuje na to, że tym razem było to rozstanie definitywne. Wśród powodów zakończenia ich związków wymieniano przede wszystkim złą kondycję psychiczną Zayna Malika. Modelka narzekała też podobno na odcięcie od przyjaciół.

Po miesiącach życia singielki Gigi Hadid wróciła tymczasem do randkowania. Jej nowym obiektem zainteresowania został przystojny celebrytka znany z show Bachelorette. Co ich łączy?

Gigi Hadid ma nowego chłopaka?

Paparazzi przyłapali ostatnio Gigi Hadid na spotkaniu z Tylerem Cameronem podczas rozgrywek Frames Bowling Lounge w Nowym Jorku. Towarzyszyła im grupa znajomych.

Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno Tylera Camerona łączono przede wszystkim z jego koleżanką z planu show, Hannah Brown. Parę widywano na randkach, po których celebryta zatrzymywał się na noc w jej domu. Tuż po tym jednak, jak w mediach pojawiły się zdjęcia Camerona z Gigi Hadid, Hannah ogłosiła, że tak naprawdę "nie wie", co łączy ją z Tylerem, jednak "wciąż coś do niego czuje".

>> Harry Styles kręci reklamę majonezu? Tak chciał ukryć nowy teledysk!

Jak myślicie, czy Gigi Hadid odbije Hannah chłopaka?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Feeling @dylanbarbour level cute💁🏻‍♂️ Post udostępniony przez Tyler Cameron (@tylerjcameron3)
NAJNOWSZE