Gigi Hadid, Taylor Swift

i

Autor: 0000001/Reporter

Gigi Hadid: "Przyjaźń z Taylor Swift jest niesamowita"

2019-04-03 18:21

Gigi Hadid rzadko opowiada w wywiadach o swoich prywatnych relacjach z innymi osobami. Modelka dba o swoje życie prywatne i niechętnie dzieli się z mediami jego szczegółami. Między innymi za tę cechę ceni ją jej przyjaciółka, Taylor Swift, dla której zachowanie prywatności jest równie ważne. Tym razem Gigi zrobiła jednak wyjątek i opowiedziała o ich wieloletniej znajomości.

Przyjaźń Gigi Hadid i Taylor Swift to już niemal legendarna relacja w świecie celebrytów. Modelka i wokalistka znają się od wielu lat i jako nastolatki spędzały ze sobą niemal każdą wolną chwilę. Dziś, gdy obydwie dbają mocno o swoją prywatność i nie dzielą się nią ze światem, wiele osób zastanawia się, czy wciąż łączy je tak mocna więź jak kiedyś.

Jeszcze kilka lat temu fani uwielbiali obserwować zajęcia kręgu przyjaciółek skupionych wokół Taylor Swift. Znajdowała się wśród nich Gigi Hadid. Modelka postanowiła udzielić wyjątkowego wywiadu, w którym opowiedziała, czy wciąż przyjaźni się z wokalistką.

HOT TEMAT
Justin Bieber i Hailey Bieber

Autor: twitter.com/honestjailey

Justin Bieber i Hailey droczą się na IG Live! "Źle wyglądam. Mam za małe ramiona"!

Gigi Hadid i Taylor Swift - przyjaźń wciąż trwa

Okazuje się, że Gigi Hadid i Taylor Swift wciąż przyjaźnią się i często się widują! Jedyne, co się zmieniło w ostatnich latach to fakt, że teraz już dziewczyny nie publikują tak często wspólnych zdjęć. Modelka i wokalistka coraz bardziej cenią sobie życie z dala od mediów i nie prowokują tabloidów do nowych artykułów na swój temat.

Niesamowitą rzeczą w mojej przyjaźni z Taylor było to, że jest autorką piosenek, z którymi łączyłam się przez moje dzieciństwo do mojego dorosłego życia, a nasza przyjaźń dała mi wgląd w umysł, który tworzy te teksty. Podczas ostatniej trasy Reputation byłam na 10 koncertach. Ale to nigdy się nie nudzi, ponieważ myślę, że widząc kobietę zdolną do brania z tego, przez co przeszła; wstaje, pisze o tym piosenki, jest szczerza, oddaje jej serce i dzięki temu nadal łączy się z ludźmi, to jest niesamowite i wzmacniające.

- powiedziała Gigi Hadid.

Przypomnijmy, że Gigi Hadid i Taylor Swift przyjaźnią się od 2015 roku. To właśnie wtedy modelka wystąpiła wraz z innymi przyjaciółkami Tay w teledysku do jej piosenki Bad Blood.

Myślicie, że już zawsze będą przyjaciółkami?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE