Gigi Hadid napisała list do fanów. Narzeczona Zayna i młoda mama dziękuje za troskę

2020-10-29 9:46 mm
Gigi Hadid
Autor: instagram.com / Gigi Hadid

Gigi Hadid opublikowała list, w którym podziękowała swoim fanom za wsparcie po urodzeniu dziecka. Młoda mama napisała go w imieniu swoim oraz swojego narzeczonego, Zayna Malika. Zdjęcie odręcznie napisanego listu Gigi Hadid zamieściła na Instagramie.

Od urodzenia dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika minął już ponad miesiąc. Jako pierwsza poinformowała o tym babcia malucha, czyli mama modelki, Yolanda Hadid.

Gigi urodziła dziecko na rodzinnej farmie w Pensylwanii i tam też wraz z Zaynem i dzieckiem spędza niemal cały czas od porodu. Obowiązki młodej mamy prawdopodobnie kosztują modelkę wiele czasu i sił, bo w ostatnim czasie narzeczona Zayna niezbyt często komunikowała się z fanami. 

Ostatnio jednak jej aktywność nieco wzrosła, a 28 października Gigi Hadid zdecydowała się opublikować na Instagramie własnoręcznie napisany list do fanów.

Gigi Hadid dziękuje za wsparcie

W środę 28.10 Gigi Hadid wrzuciła na swoje Stories zdjęcie odręcznie napisanego listu, w którym podziękowała fanom za liczne wiadomości i gesty wsparcia po narodzeniu dziecka. Gigi napisała list w imieniu swoim oraz ojca malucha, Zayna.

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7

Jestem ogromnie zaskoczona tym, jak wieloma pięknymi prezentami ten maluch został już zepsuty przez ludzi, których kocham

Kartki z podziękowaniami są już w drodze - jeśli komuś nie odpisałam, to nie wynika to z niewdzięczności. Po prostu jako młoda mama mogę starać się wykorzystywać jedynie czas drzemek!

TAK DUŻO MIŁOŚCI. TAK DUŻO WDZIĘCZNOŚCI. JESTEŚMY WNIEBOWZIĘTE. JEŚLI COŚ NAM WYSŁAŁEŚ, CHOĆBY TYLKO WIADOMOŚĆ, DZIĘKUJĘ.

- napisała w liście do fanów 25-letnia modelka. 

NAJNOWSZE