George Clooney robi za fryzjera. Nie może tylko TEJ rzeczy! „Gdybym to zrobił, miałbym kłopoty”

2021-02-25 14:00 AM
George Clooney
Autor: SARA, GICA/Backgrid/East News

Gdy tylko rozpoczęła się ogólnoświatowa pandemia, George Clooney zamiast narzekać zaczął działać. Skupił się na swojej rodzinie i dzielnie pomaga w obowiązkach domowych. To wszystko tak bardzo się mu spodobało, że wielokrotnie publicznie się nimi zachwycał. Teraz znów zabiera głos. Na aktora można liczyć nie tylko w kwestii sprzątania!

George Clooney choć jest wielkim aktorem nie jest oderwany od rzeczywistości. Aktor doskonale wie, że w domu trzeba od czasu do czasu posprzątać. I nawet jeśli o czystość jego rezydencji dba sztab ludzi to aktor sam potrafi zadbać o przestrzeń wokół siebie. Jeszcze niedawno zachwycał się codziennymi obowiązkami takimi jak sprzątanie. Nie straszne są mu też rzeczy związane z 3-letnimi bliźniakami. Bez problemu zmieni im pieluchy czy pozmywa naczynia.

Trudno w to uwierzyć, ale George nie tylko zajmuje się dbaniem o dom ale także o włosy rodziny! No dobrze może nie wszystkich. Podczas ostatniego wywiadu aktor zdradził, że dba i strzyże nie tylko swoje włosy ale także swojego syna Alexandra. Podobno świetnie mu idzie i ma wolną rękę ze strony żony Amal Clooney. Jest tylko jedno ale. George Clooney ma kategoryczny zakaz zbliżania się z nożyczkami do ich córki Elli!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Strzyżę włosy mojemu synowi i obcinam też swoje. Moje włosy są jak słoma. Nie ścinałem włosów mojej córki. Gdybym to zrobił, miałbym kłopoty. Jeśli spieprzę włosy mojemu synowy wyrosną nowe. Ale moja żona zabiłaby mnie, gdybym dotknął włosy mojej córki.

- mówił. 

Podobno Amal i George jeszcze nie obcinali włosów 3-letniej córce. Wcześniej George zachwycał się uroczymi lokami Elli.

NAJNOWSZE