Gdzie mieszkają gwiazdy? Nie tylko Kim Kardashian i Kanye West uciekli z miasta

2019-09-22 7:00
Kanye West kupił ranczo
Autor: EastNews

Ostatnio państwo West podjęli zaskakującą decyzję. Kanye zakupił ranczo w Wyoming i zmierza tam przenieść swoją rodzinę. Wielkomiejska Kim Kardashian ze stonowanym entuzjazmem komentuje ten pomysł... Jednak absolutnie nie jest to pierwsza znana rodzina, która porzuca wielkie miasto. Gdzie w ogóle mieszkają gwiazdy?

Kim Kardashian i Kanye West mają nie lada orzech do zgryzienia. On zakupił gigantyczne ranczo w Wyoming i uważa, że przeprowadzka jest możliwa choćby jutro. Ona natomiast nie jest fanką prostego, wiejskiego życia i ani myśli opuszczać luksusowe Hollywood Hills.

Tym bardziej że stosunkowo niedawno Kim i Kanye West zakończyli trwający blisko 4 lata remont ich willi. Celebrytka zadbała tam o wszystkie detale i luksusy, nie zamierza rozstawać się z nimi tak szybko.

W ubiegłym roku Kanye West podpisał wstępna umowę na długoterminowy wynajem luksusowego apartamentu w Miami. Ta lokalizacja zdecydowanie dużo bardziej pasowała Kim Kardashian. Widać to chociażby na zdjęciach, które zrobili im paparazzi podczas oglądania lokum. Ostatecznie Kanye wycofał się z umowy, a apartament w Miami zamienił na ranczo w Wyoming. Wierzycie, że jego rodzina się tam przeniesie?

Zanim dostaniemy odpowiedź na to pytanie, przyjrzymy się innym gwiazdom. Gdzie mieszkają celebryci? Przecież nie wszyscy żyją w Nowym Jorku i Los Angeles, prawda?

Leipers Fork, Tennessee

W miasteczku mieszka około 650 osób, a wśród nich Nicole Kidman i Keith Urban. Do Nashville mają około 45 minut, więc swoje córeczki mogą wychowywać z dala od wścibskich oczu. W okolicach Nashville mieszka znacznie więcej gwiazd, na przykład Taylor Swift czy Reese Witherspoon.

Como, Włochy

Sławni i bogaci uwielbiają słoneczną Italię! Zresztą nie tylko oni... Jednak głównie to gwiazdy mogą sobie pozwolić na wakacyjne posiadłości w okolicach jeziora Como. Swoje domki mają lub mieli tam George Clooney, Madonna czy na przykład Donatella Versace.

Paryż, Francja

Miasto miłości przyciąga nawet tych, którzy w miłości szczęścia nie mają. Swoją posiadłość ma tam Johnny Depp. Aktor ma za "sąsiadki" wspaniałe kobiety: Emmę Watson oraz Scarlett Johansson.

Vancouver, Kanada

Przemysł filmowy kocha to miasto. A to znaczy, że można w nim spotkać wielu aktorów. Z Vancouver związani są na przykład: Michael Buble, Ben Affleck, Hugh Jackman, Robert Patterson, Halle Berry, Pamela Anderson, Michael J. Fox czy Jennifer Garner.

Miami, Floryda

O zaletach Miami chyba nikomu opowiadać nie trzeba. Nic dziwnego, że znani i bogaci decydują się, by właśnie w Miami ulokować swoje "domki" wypoczynkowe. Wśród nich są Alex Rodriguez i Sean Combs. Na stałe w tym pięknym mieście mieszkają na przykład Enrique Iglesias czy Ricky Martin.

Nowy Jork, Nowy Jork

Gwiazdy kochają to miasto, no podobnie jak większość celebrytów, nigdy nie śpi. Na ulicach można spotkać mnóstwo modelek i piosenkarzy. Niektórzy nawet zdecydowali się, zamieszkać w Nowym Jorku na stałe. Taką decyzję podjęła Madonna, Leonardo DiCaprio czy Robert De Niro.

Los Angeles, Kalifornia

To jedno z najważniejszych miast na świecie. Przemysł muzyczny i filmowy kwitną tam w najlepsze. W okolicach LA można spotkać Beyonce, Jennifer Aniston czy Bena Stillera. No i oczywiście nie możemy zapomnieć o "zagłębiu Kardashianek", czyli pięknym Calabasas położonym w hrabstwie Los Angeles.

NAJNOWSZE