FKA twigs i Robert Pattinson zerwali przez rasizm? Gwiazda ujawnia szokujące szczegóły

2021-01-27 9:40 mm
FKA twigs i Robert Pattinson
Autor: Ray Tang / ZUMA Press / Splash News/EAST NEWS

FKA twigs powraca pamięcią do czasów, kiedy umawiała się z Robertem Pattinsonem. Artystka nie wspomina ich najlepiej. Nie chodzi jednak o samego Roba, a o jego fanów! Rasistowskie ataki wielbicieli Pattinsona na jego dziewczynę były dla niej nie do zniesienia.

Na początku swojej wielkiej kariery, a więc w czasach, kiedy triumfy święciła filmowa saga Zmierzch, Robert Pattinson umawiał się z Kristen Stewart, swoją koleżanką z planu Twilight. Do dziś nie do końca wiadomo, czy związek ten był wyłącznie ustawką, czy też może między Robem a Kristen faktycznie narodziło się na planie jakieś uczucie. Tak czy inaczej, po zakończeniu pracy na planie Zmierzchu aktorzy szybko się rozstali.

W późniejszym czasie Robert Pattinson związał się z FKA twigs. Aktor i piosenkarka byli parą od 2014 roku, a w roku 2015 sprawy zrobiły się na tyle poważne, że oboje postanowili się zaręczyć!

Niestety dwa lata później FKA twigs i Robert Pattinson rozstali się.

Co było powodem zerwania zaręczyn? Niewykluczone, że artystka ujawniła właśnie jedną z ważniejszych przyczyn zerwania.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.01.2021

Rasistowskie ataki na FKA twigs

Była narzeczona Roberta Pattinsona udzieliła niedawno wywiadu Louisowi Theroux. Autor popularnego podcastu nawiązał do czasów, kiedy FKA twigs spotykała się ze słynnym brytyjskim aktorem.

Jak wspomina je FKA twigs

Cóż, chyba nie najlepiej. I wcale nie chodzi o samego aktora, a o jego fanów.

Ludzie obrażali mnie w najgorszy i najbardziej przerażający sposób, jaki można sobie wyobrazić. On był dla nich cudownym białym księciem i uważali, że powinien być z jakąś białą blondynką.

To było zwykłe prześladowanie, które rani cię psychicznie. To było naprawdę straszne i myślę, że w tamtym czasie nie umiałam o tym nawet rozmawiać. Myślę, że gdybym przechodziła przez to teraz, umiałabym o tym pogadać i coś z tym zrobić. Może to przez mój ówczesny wiek, a może przez klimat społeczny i bycie czarnoskórą dziewczyna z Cheltenham, z biednej rodziny, która musi pracować dwa razy ciężej, żeby zasłużyć na swoje miejsce przy stole

- wspomina była dziewczyna Roberta Pattinsona.

FKA twigs wspomina, że niektórzy fani Roberta nie przebierali w słowach i obrażali ją przy każdej okazji.

Gdybym założyła czerwoną sukienkę, nazwaliby mnie małpą w czerwonej sukience, a gdybym jechała na rowerze, mieliby małpę na rowerze

- opowiada piosenkarka.

FKA twigs przyznaje jednak, że hejt, jakiego doznała w czasie związku z Robertem, pozwolił jej z czasem nabrać pewności siebie.

FKA Twigs
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News
NAJNOWSZE