Robert Pattinson z Zoe Kravitz na planie The Batman w Liverpoolu. Co za fryzura! [ZDJĘCIA]

2020-10-13 7:11 mm
Robert Pattinson jako Batman
Autor: SplashNews.com/East News

Robert Pattinson wraz z resztą ekipy filmowej wrócił niedawno na plan filmu The Batman. Zdjęcia kręcone są obecnie w Liverpoolu - to właśnie tam powstają sceny z ratusza w Gotham City. Zobaczcie najnowsze fotki z planu. Znajdziemy na nich m.in. Roberta Pattinsona jako Bruce Wayne oraz Zoe Kravitz, która wciela się w rolę Kobiety Kota.

Wytwórnia Warner Bros. zapowiedziała już na początku października, że film The Batman z Robertem Pattinsonem w tytułowej roli głównej niestety nie trafi do kin przed jesienią 2022 roku. Mimo to producenci robią wszystko, aby możliwie jak najbardziej nadgonić czas stracony przed pandemię.

Zdjęcia do filmu The Batman przeniosły się obecnie do Liverpoolu. To właśnie w tym mieście, w okolicach St George’s Hall przy stacji Lime Street, kręcone są sceny przed ratuszem Gotham City.

Robert Pattinson znów na planie The Batman

Na nowych zdjęciach z planu filmu o Batmanie widzimy, jak Robert Pattinson prezentuje się jako Bruce Wayne. Na fotkach możemy podziwiać stylową fryzurę aktora (przynajmniej wiemy już, dlaczego znów zapuszczał włosy:))

Na zdjęciach znajdziecie między innymi także Zoe Kravitz. To właśnie ona wciela się w rolę Kobiety Kota, czyli Seliny Kyle. Na planie filmu The Batman w Liverpoolu pracowali także Collin Farrell (występuje jako Pingwin) oraz John Turturro.

Przypomnijmy, że prace na planie filmu The Batman zostały niedawno przerwane po tym, jak okazało się, że jeden z członków obsady jest zakażony koronawirusem. Szybko wyszło na jaw, że jest nim nie kto inny, jak sam Robert Patttinson. Aktor i jego współpracownicy musieli przejść kwarantannę, a film Matta Reevesa zaliczył kolejne opóźnienia.

Mamy nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie już zgodnie z planem i producenci nie będą musieli kolejny raz przekładać premiery Batmana.

Zoe Kravitz i Robert Pattinson
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER, J.M. HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News
Hany zaprasza do "Zabawy" | ESKA XD - CD-ROOM #5
NAJNOWSZE