Finalista Idola zdradził sekret Kuby Wojewódzkiego? Wszystko było wyreżyserowane

i

Autor: AKPA

kulisy

Finalista "Idola" zdradził sekret Kuby Wojewódzkiego? "Wszystko było wyreżyserowane"

2024-06-24 17:45

Tomasz Makowiecki zasłynął jako uczestnik pierwszej edycji "Idola". Od tamtej pory, jego ścieżki i ścieżki Kuby Wojewódzkiego, co jakiś czas się łączą. Zazwyczaj Panowie mają ze sobą na pieńku. Tym razem Tomek postanowił wyjawić jeden z sekretów produkcji i samego Wojewódzkiego. O co dokładnie chodzi?

Tomasz Makowiecki to polski kompozytor, muzyk oraz piosenkarz. Zasłynął jako uczestnik pierwszej edycji "Idola", w której zajął piąte miejsce. Nie da się ukryć, że Wojewódzki był jednym z najostrzejszych jurorów talent-show. Muzyk postanowił wyjawić gorzką prawdę na temat Kuby Wojewódzkiego i samej produkcji kultowego "Idola". To może nie spodobać się dziennikarzowi. Trzeba przyznać, że telewidzowie często żyją w dużym błędzie i nie wszystko jest takie, jak pokazują nam reżyserzy programów telewizyjnych. Makowiecki wspomniał również o przypinaniu "łatek" uczestnikom. O co dokładnie chodzi?

Tomasz Makowiecki o Kubie Wojewódzkim i "Idolu"

Tomasz Makowiecki zapisał się w historii programu "Idol" jako jeden z najbardziej obiecujących artystów. Obok niego, w pierwszej edycji wystąpili również: Ania Dąbrowska, Szymon Wydra, Ewelina Flinta czy Alicja Janosz. Kuba Wojewódzki nie od dziś uchodzi za skandalistę. Jedni uważają nawet, że albo się go kocha, albo nienawidzi. Prawda zapewne leży po środku. Dziennikarz słynie bowiem ze swoich żartów, ciętego języka i zamiłowania do młodszych kobiet oraz drogich, luksusowych aut. Nikt jednak nie wie, czy samochody, którymi chwali się Wojewódzki, są tak naprawdę jego. Pod wątpliwość poddał to finalista "Idola" - Tomasz Makowiecki. Okazuje się, że wiele rzeczy było i jest prawdopodobnie "ustawką". Tak przynajmniej sugeruje uczestnik. Tomasz Makowiecki był gościem u Żurnalisty i wyjawił kilka, być może niewygodnych, faktów o Kubie Wojewódzkim. Makowiecki przyznał, że drogie samochody były częścią kreacji wizerunkowej Wojewódzkiego: "Kuba też wtedy nie miał tych wszystkich samochodów, w których kręcili setki. Wtedy działały jeszcze autohandle, więc trzeba było wynająć takie porsche i posadzić go w tym samochodzie, żeby on nagrał setkę. Potem okazywało się, że ten samochód się sprzedał, więc trzeba było znaleźć inne porsche, więc Kuba w następnym odcinku mówił prosto ze swojego nowego auta: 'Z pola kapusty mówi do Was Kuba Wojewódzki'. Więc to wszystko było reżyserowane" - zdradził uczestnik "Idola". Okazuje się również, że produkcja przypinała każdemu uczestnikowi programu "łatkę". Dlatego jeden był "cwaniaczkiem", "dziewczyną z sąsiedztwa" czy "bawidamkiem". Wyszło na jaw, że nie wszystko jest takie, jak widzimy na ekranie.

Tomasz Makowiecki i Julia Wieniawa we wspólnym utworze. Oto "Na paluszkach"

Tomasz Makowiecki to polski muzyk, kompozytor, piosenkarz i autor tekstów. Urodził się 10 czerwca w 1983 roku w Gdyni. W 2008 roku poślubił piosenkarkę Reni Jusis. Para doczekała się dwójki dzieci. Teofil urodził się w 2010, a Gaja w 2012 roku. Tomasz i Reni Jusis rozwiedli się w 2019 roku.

Kobiety za nim szalały, był najprzystojniejszy. Niebywałe, jak teraz wygląda Tomek Makowiecki!