Filip Chajzer

i

Autor: AKPA Filip Chajzer nie ukrywa już narzeczonej

Filip Chajzer już nie ukrywa narzeczonej. Pokazał 13 lat młodszą ukochaną

2022-11-29 15:07

Filip Chajzer w wyniku zdrady rozstał się z wieloletnią partnerką Małgorzatą Walczak. Romans jednak zakończył się rozstaniem, a prezenter szybko znalazł nową miłość. Po 2 miesiącach znajomości para postanowiła się zaręczyć.

Filip Chajzer przez wiele lat był partnerem Małgorzaty Walczak, z którą ma 5-letniego syna Aleksandra. Para rozstała się w maju 2022 po tym jak wyszło na jaw, iż prezenter spotyka się z inną kobietą. Chajzer opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym potwierdził zakończenie związku z Małgorzatą i prosił o uszanowanie ich prywatności ze względu na dobro dziecka.

Filip Chajzer niedługo później rozstał się z kochanką, jednak szybko znalazł pocieszenie w ramionach 13 lat młodszej Julii. Ich relacja rozwija się w piorunującym tempie. Dziennikarz oświadczył się ukochanej podczas niedawnego pobytu na Dominikanie.

Filip Chajzer tuli się z ukochaną

Filip Chajzer miał poznać 25-letnią Julię za pośrednictwem internetu. Para szybko zdecydowała się razem zamieszkać, a niedawno dziennikarz pochwalił się pierścionkiem zaręczynowym, który podarował ukochanej.

Z początku prezenter ukrywał wizerunek Julii, jednak do czasu. Jeden z ich przyjaciół opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcie, na którym można zobaczyć Filipa i Julię tulących się do siebie.

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło