Filip Chajzer (zdjęcie archiwalne)

i

Autor: TRICOLORS/East News Filip Chajzer (zdjęcie archiwalne)

Filip Chajzer: Jak zmienił się OD POCZĄTKU KARIERY? [FOTO]

2021-11-28 21:00

Filip Chajzer jest obecny w mediach od wielu lat. Jak wygląda teraz? Każdy wie. Nie zawsze jednak tak było. ;) Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce. Obecnie - trzeba obiektywnie przyznać - wygląda bardzo dobrze. Wiele osób może jednak pamiętać Filipa jako pulchnego gościa z średnio modnymi oprawkami okularów. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Sam Filip mówił jakiś czas temu, że wziął się za siebie. Raczej chyba nie lubi wracać do czasów, gdy miał nadprogramowe kilogramy, a fryzura raczej nie wpływała na korzyść dziennikarza… ;) 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?

Filip Chajzer urodził się 27 listopada 1984 roku w Warszawie. Jest jednym z najpopularniejszych w Polsce dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych. Swoją karierę rozpoczynał między innymi jako redaktor Super Expressu. Od września 2009 do marca 2011 był reporterem serwisu informacyjnego Stolica w TVN Warszawa. Od maja 2011 pracuje jako reporter w programie śniadaniowym Dzień dobry TVN. Na stałe prowadzi śniadaniowy program od 2019 roku. 

Prywatnie miał żonę, z którą rozstał się w 2013 roku. Miał z nią syna, Maksymiliana, który zginął 16 lipca 2015 w wypadku samochodowym. Obecnie Chajzer związany jest z dziennikarką, Małgorzatą Walczak. Ma z nią syna, który przyszedł na świat w 2017 roku.