Miley Cyrus skończyła 29 lat! Zobaczcie jej kontrowersyjne fotki

2021-11-27 19:05 AM

Miley Cyrus 23 listopada skończyła 29 lat. Z tej okazji zabieramy Was w zupełnie inny wymiar, do świata Miley. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jej mega kontrowersyjne fotki z Instagrama!

Miley Cyrus w przeciwieństwie do Seleny Gomez skutecznie zerwała z wizerunkiem grzecznego dziecka Disneya. Choć wiele osób kojarzy ją głównie z czasów Hannah Montany, przez dalsze lata skutecznie pokazała, że do aniołka jej daleko.

Skandale, używki i odważne fotki na Instagramie to codzienność Miley. Gwiazda potrafi narobić niezłego szumu. Kilka dni temu skończyła 29 lat, a już może pochwalić się oszałamiającą karierą i fortuną na koncie.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Daje czadu nie tylko na koncertach, ale też na swoim Instagramie. W social mediach, gdzie obserwuje ją 152 miliony osób, chętnie zrzuca ubrania i pozuje nago lub w mega skąpych ciuchach.

Zajrzyjcie do galerii poniżej, Miley to urodzona buntowniczka!

Kim jest Miley Cyrus?

Zagraniczny show-biznes bez Miley Cyrus nie istnieje! Aktorka i piosenkarka w branży rozrywkowej pierwsze kroki stawiała jeszcze jako dziecko. Większość osób zna ją z disneyowskiego serialu Hannah Montana, gdzie zagrała razem ze swoim ojcem – piosenkarzem country Billym Ray Cyrusem.

Później jej kariera potoczyła się w zawrotnym tempie. Nie tylko błyszczała przed kamerami, ale występowała na scenie, gdzie zarabiała fortunę. W 2010 roku zajęła 13. miejsce w rankingu magazynu Forbes na jedną z najbardziej wpływowych osób w show-biznesie z rocznym zarobkiem 48 milionów dolarów.

Kilka lat temu wyznała, że jest osobą niebinarną.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?
NAJNOWSZE