Fani martwią się o 6ix9ine! Raper od 2 tygodni nie daje znaku życia

2020-09-24 13:00 AM
Tekashi 6ix9ine
Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Czy 6ix9ine jest w niebezpieczeństwie? Gdzie podziewa się raper i co robi? Takich i wiele innych pytań pada z ust fanów, którzy od prawie 2 tygodni zachodzą w głowę, co dzieje się z ich idolem. Raper nie daje znaku życia!

Gdy tylko 6ix9ine wyszedł na wolność, prawnicy i policja zadbali o jego bezpieczeństwo nie ujawniając dokładnej lokalizacji rapera. On sam zajął się powrotem do muzyki i rozgłosem. Trzeba przyznać, że to wyszło mu jak mało komu. 6ix9ine szybko stał się tematem numerem jeden nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Brukowce śledziły każdy jego ruch i donosiły o jego kolejnych planach, a on sam zachwycał fanów wrzucając nowe fotki na Instagram. Teraz fani mają powody do obaw. Od prawie dwóch tygodni ich idol nie daje znaku życia. Na instagramowym profilu nie pojawia się żadna relacja a ostatni post znalazł się tam 11 września.

Wierni fani Tekashi 6ix9ine, którzy dokładnie śledzą jego życie są mocno zaniepokojeni. Raper od prawie dwóch tygodni nie daje znaku życia. Oczywiście Instagram nie jest wyznacznikiem tego, kto w jakiej formie jest, jednak fani obawiają się o bezpieczeństwo rapera. W końcu zanim trafił do więzienia zaczął wsypywać kolegów z gangu. Wszystko po to, by zapewnić sobie jak najmniejszy wyrok.

Zaraz po powrocie na wolność raper może nie codziennie ale co kilka dni wrzucał na Instagram mniej lub bardziej interesujące fotki. Ostatnie zdjęcie, jakie opublikował pochodzi z 11 września. Jest to filmik na którym widać, jak raper zdziera plakaty promujące jego album!

Moja mama cały czas uważa, że jestem zwycięzcą

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

6IX9INE POSZUKUJE NOWEGO DOMU?

Od tamtego czasu kontrowersyjny artysta nie dodał ani jednego zdjęcia. Fani zachodzą w głowę, co się z nim dzieje, gdzie przebywa i co najważniejsze, czy jest bezpieczny. Zanim jednak raper zniknął z wirtualnego świata, zagraniczne media donosiły o tym, że prawdopodobnie poszukuje nowego domu dla siebie. Wiele wskazuje na to, że chce on zamieszkać na przedmieściach Nowego Jorku i wieść nieco spokojniejsze życie.

Ta wersja nie została jednak potwierdzona. Biorąc pod uwagę styl życia rapera, trudno nam uwierzyć w to, że nagle stanie się skromnym mieszkańcem przedmieścia!

NAJNOWSZE