Fame MMA 6 ODBĘDZIE SIĘ mimo pandemii koronawirusa! GDZIE? [OŚWIADCZENIE]

2020-03-28 15:00 DR
Fame MMA
Autor: EastNews Fame MMA

W Polsce wprowadzono szczególne środki ostrożności. Ma to związek z pandemią koronawirusa. Mimo to organizatorzy Fame MMA 6 nie zrezygnowali, a gala się odbędzie.

Fame MMA to federacja organizująca gale, w których walczą ze sobą celebryci, youtuberzy, raperzy i influencerzy. Pomysłodawcami federacji są Wojciech „WG” Gola, znany z Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy oraz youtuber Michał „Boxdel” Baron. Gala zaplanowana jest na 28.03.2020. Wiele osób zastanawiało się, czy w związku z pandemią koronawirusa gala się odbędzie. Okazuje się, że tak!

Organizatorzy wydali nawet oświadczenie w tej sprawie.

Ze względu na wprowadzenie stanu epidemii gala FAME MMA 6 odbędzie się wyjątkowo w studio, bez udziału publiczności. Pragniemy zapewnić, że podjęliśmy wszelkie środki ostrożności, by dostosować produkcję do obecnych nakazów i zapewnić bezpieczeństwo osobom realizującym projekt (badania lekarskie, maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące, czyszczenie oktagonu przed i po każdej z walk). 27-28 marca przez cały czas będzie nam towarzyszył wykwalifikowany zespół lekarski monitorujący stan zdrowia każdego z obecnych

czytamy na facebookowym profilu Fame MMA.

Fame MMA 6 odbędzie się już dzisiaj o 20.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE