Ewa Farna

i

Autor: WBF

Ewa Farna w ciąży jak... świąteczna bańka? "Wreszcie nie musiałam wciągać brzucha"

2021-12-09 11:59

Ewa Farna była jednym z gości gali z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Gwiazda zamieściła na swoim Instagramie kilka fotek z tego wydarzenia i dodała kilka słów komentarza. Ewa zażartowała ze swojej ciążowej figury, a w bonusie dodała świąteczny dowcip. Zobaczcie, co napisała piosenkarka i jak wyglądała na uroczystości z okazji ćwierćwiecza Fundacji Polsat.

Mimo ciąży Ewa Farna ani trochę nie zwalnia tempa, a czasem można odnieść wrażenie, że od kiedy ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, jest jej wszędzie jeszcze więcej! Po odebraniu Czeskiego Słowika i udziału w programie tv, Ewa znalazła też czas na uświetnienie swoją obecnością gali z okazji 25-lecia Fundacji Polsat.

Dzień po tym wydarzeniu na Instagramie piosenkarki pojawiły się fotki z gali. A przy nich - zabawny komentarz Ewy Farnej. Znana z dużego dystansu do samej siebie artystka zażartowała ze swojej ciążowej figury. Jak zawsze rozbawiła tym fanów.

Ewa Farna jak świąteczna bańka? "Dobrze mi z tym"

Na koncercie Fundacji Polsat Ewa Farna pojawiła się w białej, długiej do samej ziemi i bardzo eleganckiej sukni w stylu empire. Pod fotkami Ewy pojawiły się głosy, że wyglądała w tej kreacji jak anioł :) Sama piosenkarka skomentowała to jednak z większym dystansem.

A wiecie jak nazywa sie zona Swietego Mikolaja?Merry Christmas! Haha ha. Ha... haha. ??✌?

No, coz musialam, bo wczoraj na gali @fundacjapolsat poczulam sie juz troche jak #swiatecznabańka ???i dobrze mi z tym!

Wreszcie nie musze na sciance wciagac brzucha???

- napisała Ewa Farna. Fotki możecie obejrzeć poniżej.

Sonda
Który album Ewy lubisz najbardziej?

Ewa Farna pochodzi z Zaolzia. Gwiazda urodziła się w 1993 roku w Trzyńcu. Od początku dzieli swoją karierę między Polskę a Czechy. Jest piosenkarką, kompozytorką, autorką tekstów i producentką. 

Pierwsze sukcesy na scenie muzycznej Ewa odniosła już jako nastolatka. W wieku 11 lat wygrała konkurs piosenki na Morawach w Czechach. Krótko później odniosła też sukces w Polsce, wygrywając w konkursie piosenki dziecięcej. Później Ewa Farna wzięła udział w słynnym programie “Szansa na sukces”, wyśpiewując sobie zwycięstwo piosenką Ryszarda Rynkowskiego „Za młodzi, za starzy”.

Pierwszą płytę “Měls mě vůbec rád” Ewa Farna wydała w 2006 roku w Czechach. Rok później ukazał się polski album piosenkarki “Sam na sam”. Artystka ma jak dotąd na koncie 10 autorskich krążków, w tym 5 nagranych po polsku. 

Ewa Farna jest żoną Martina Chobota, z którym od 2019 roku wychowuje synka Artura. Jesienią 2021 roku artystka ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH