Ewa Farna urodziła synka! Kim jest ojciec dziecka Ewy Farnej, Martin Chobot?

2019-06-06 18:48
Ewa Farna i Martin Chobot
Autor: WBF

Ewa Farna i Martin Chobot zostali rodzicami. Piosenkarka i jej mąż mają synka, Artura. Gwiazda pochwaliła się fanom na Instagramie słodkim zdjęciem ze swoim maleństwem. Kim jest ojciec dziecka Ewy Farnej, Martin Chobot? Co o nim wiemy? Kiedy para się poznała i kiedy wzięła ślub? Sprawdźcie szczegóły!

Ewa Farna została mamą! Artystka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoim maleństwem. Gwiazda i jej mąż, Martin Chobot, nazwali dziecko Artur. Artystka zdradziła fanom, że ona i dzidziuś są "zdrowi i szczęśliwi". Poprosiła też o uszanowanie prywatności świeżo powiększonej rodziny.

Kim jest ojciec dziecka Ewy Farnej, Martin Chobot? Historia tej znajomości jest ciekawa...

Ewa Farna - ślub

Ewa Farna wyszła za mąż we wrześniu 2017 roku. Wokalistka ogłosiła radosną wiadomość na Facebooku.

Ślub Ewy Farnej i Martina Chobota odbył się w tajemnicy przed mediami. 24-letnia gwiazda od dawna dbała o to, by jej życie prywatne pozostało jej prywatnością. Dzięki temu o tym, że Ewa Farna wzięła ślub dowiedzieliśmy się właśnie od niej.

Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie sie ciesze, ze moge Was o tym poinformowac "osobiscie", wlasnymi slowami. Bo jak sie bardzo chce, to mozna, nawet w swiecie showbussinesu, albo mamy szczescie do ludzi wokol siebie, ktorzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy...

Pare dni temu wzielismy z moim Martinem slub i przezylismy najpiekniejszy dzien naszego zycia. Po 4latach zwiazku, po 9 latach wspolnej przyjazni w zespole. I tyle. Kochajcie sie! Co tu wiecej mowic, kto bedzie, to wiecej pogadamy na Zlocie 30stego.” - napisała Ewa Farna o ślubie.

Kim jest Martin Chobot?

Ewa Farna i Martin Chobot są razem od czterech lat. Poznali się w 2007 roku, ale przez pierwsze lata byli tylko przyjaciółmi. Mąż Ewy Farnej jest gitarzystą jej zespołu. Parę łączy więc nie tylko miłość, ale i wspólna pasja! Martin Chobot jest Czechem i absolwentem konserwatorium Jaroslawa Jezka oraz Wyższej Szkoły Ekonomii w Pradze.

Na ślubie Ewy Farnej nie zabrakło tradycyjnej białej sukni! Wokalistka pokazała ją również na Facebooku. W dniu, w którym Ewa Farna wzięła ślub, wyglądała właśnie tak:

Ewa Farna i Martin Chobot
Autor: Splash News/EAST NEWS Ewa Farna i Martin Chobot
Ewa Farna i Martin Chobot
Autor: Isifa Image Service sro/REX/EAST NEWS Ewa Farna i Martin Chobot
NAJNOWSZE