Ewa Farna: imię dziecka nie jest przypadkowe? Co oznacza imię Artur?

2019-06-06 18:12
Ewa Farna
Autor: WBF

Ewa Farna urodziła synka i pokazała na Instagramie słodkie zdjęcie ze swoim maleństwem. Piosenkarka zdradziła też imię chłopca. Dlaczego Artur? Co oznacza imię dziecka Ewy Farnej? Sprawdźcie wszystkie szczegóły na Hotplota.pl!

Ewa Farna urodziła swoje pierwsze dziecko. Piosenkarka poinformowała fanów, że jej maleństwo jest już na świecie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami artystka doczekała się synka. Ewka opublikowała zdjęcie ze swoim maleństwem i zdradziła, że ona i jej dzidziuś są zdrowi i szczęśliwi.

Ewa Farna ujawniła także imię swojego synka. Chłopczyk nazywa się najprawdopodobniej Artur Chobot, jeśli para zdecydowała się nadać mu nazwisko ojca, Martina Chobota. Co oznacza imię dziecka Ewy Farnej?

Dlaczego Ewa Farna nadała synkowi imię Artur? Sama piosenkarka nie wyjaśniła przyczyn, dla których właśnie tak nazwała swoje dziecko. Nie wiadomo, czy to imię jest związane z bliską Ewie lub Martinowi osobą, czy po prostu podobało się świeżo upieczonym rodzicom.

Wiele wskazuje jednak na to, że nadając dziecku imię Farna i Chobot obczytywali horoskopy i imienniki. Artur to bowiem dobre imię dla bliźniąt, a właśnie pod tym znakiem zodiaku urodził się synek gwiazdorskiej pary.

Artur to imię pochodzenia celtyckiego lub walijskiego. Powstało ze złożenia dwóch wyrazów: "art" – "niedźwiedź" i "ur" – "młody, piękny, kwitnący". Podstawę imienia może także stanowić celtyckie słowo "ard", oznaczające "wysoki, szlachetny".

Według Księgi Imion Artur to osoba tajemnicza i skryta. Indywidualista, ale i pedant. Nie lubi zobowiązań i ograniczeń. Jest bardzo uczuciowy.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE