Ewa Farna nagrywa wokale na nową płytę. Fani zachwyceni jej zdjęciem. "Seksi mama"

2021-01-20 17:02 es
Ewa Farna
Autor: WBF Ewa Farna

Ewa Farna szykuje kolejną płytę. Artystkajest na etapie nagrywania wokali, na co - jak sama mówi - długo czekała. Zdając relacje z postępów, udostepiła na instagramie swoje zdjęcie. Młoda mam uniosła ręce do góry, tak, że fani zobaczyli jej brzuch. Posypały się komplementy!

Ewa Farna funkcjonuje w show-biznesie już od wielu lat. Dzięki swoim piosenkom zdobyła serca nie tylko polskich, ale i czeskich fanów. Praktycznie od początku kariery Ewa Farna, podobnie jak wiele wokalistek, musiała się mierzyć z komentarzami odnośnie wyglądu. Nieustannie trwała dyskusja, czy Ewa Farna powinna, czy nie powinna zrzucić paru kilogramów. Na szczęście wokalistka nie ma w zwyczaju przejmować się takimi bzdurami.

Wygląda na to, że Ewa Farna ma bardzo zdrowy stosunek do swojego ciała, co w show-biznesie jest rzadkością.

Teraz znowu internauci dyskutują o ciele wokalistki.

ESKA XD #014

Ewa Farna zasypana komplementami

W czerwcu 2019 roku Ewa Farna została mamą. Gwiazda przeszła ciążę z dala od mediów, troszcząc się o swoją prywatność i spokój.

Teraz młoda mama wraca do pracy. Ewa Farna szykuje kolejną płytę i jest już na etapie nagrywania wokali. Relację z postępów udostępniła fanom na Instagramie. Przy okazji gwiazda pokazała brzuch po ciąży. Ewa farna wygląda doskonale!

- Jaka seksi mamuśka

-Fantastycznie wyglądasz

-Wow! Ale figura super!

- Wyglądasz doskonale! Czekam na płytę!!

Czytamy pod zdjęciem.

Warto dodać, że najwierniejsi fani nie muszą czekać na premierę płyty, by jej przesłuchać. Ewa Farna wspiera WOŚP i na aukcję rzeczy od serca przekazała spotkanie z nią i wspólne przesłuchanie krążka.

NAJNOWSZE