Ewa Chodakowska zabrała siostry na Malediwy?! "Dziękuję za magiczny czas"!

2019-11-15 13:13 nk
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis
Autor: www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis polecieli razem na Malediwy, skąd trenerka chwali się fanom pięknymi zdjęciami na Instagramie. Okazuje się, że razem z jedną z najpopularniejszych polskich par na egzotyczne wakacje udały się dwie starsze siostry trenerki. Plotki głoszą, że wypad był urodzinowym prezentem od Ewy dla jednej z sióstr!

Ewa Chodakowska to bardzo zapracowana kobieta. Gwiazda nagrywa filmy z ćwiczeniami, prowadzi treningi, komponuje diety, projektuje stroje kąpielowe, zarządza firmami, która prowadzi (ma m.in. własną linię kosmetyków naturalnych), a do tego sama prowadzi swój Instagram, na którym ma 1,7 mln obserwujących. Raz na jakiś czas trenerka na szczęście może pozwolić sobie na wakacje, by podładować akumulatory.

Ewa Chodakowska na Malediwach. Z kim?

Ostatnio Choda chwali się swoim fanom pięknymi zdjęciami z egzotycznego wyjazdu na Malediwy. Na niektórych fotkach towarzyszy jej ukochany mąż, Lefteris Kavoukis. Ale to nie jedyny towarzysz tej podróży!

Na Malediwach Ewa Chodakowska jest także z siostrami. Jedną z nich oznaczyła nawet w poście na Instagramie jako autorkę zdjęcia z mężem.

Tymczasem Fakt twierdzi, że Choda zafundowała bliskim te egzotyczne wakacje. Jeśli wierzyć plotkom, był to jej prezent dla najstarszej siostry, Anny, z okazji 50, urodzin. Cytowany przez tabloid informator podaje, że gwiazda "wzięła na siebie nie tylko bilety lotnicze, ale i hotel".

Jeśli to prawda, to trzeba przyznać, że Ewa wybrała piękny prezent, który siostra z pewnością zapamięta do końca życia!

Cała przyjemność to bycie blisko was obojga. Dziękuję za najbardziej magiczny czas w życiu. Kocham

- skomentowała zrobione przez siebie zdjęcie Ewy i Lefterisa druga siostra trenerki, Basia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Choda od 🍑 STRONY 🤷🏼‍♀️ zostało 4️⃣1️⃣ dni WYZWANIA POŚLADKI Z CHODĄ 🔥 naoglądasz się mnie trochę od 🍑 Nawet jeśli nie przyłączyłaś się do poprzednich WYZWAŃ to wyzwanie JEST TWOJE ❤️ nawet jeśli zaczynasz od TERAZ 🤩🤩🤩 Już po tym tygodniu zrozumiesz PO CO TO WSZYSTKO 🤩 Mam na to MILIONY DOWODÓW 👑 Zostaw lajka na znak ZE JESTEŚ 👍🏻 w komentarzu serce... dwa słowa.. co tam w duszy gra 😇😈😱🥵🥶 Lecimy kolejny tydzień COMBO 😈 ⚠️ WAŻNE ❣️ W każdym moim programie treningowym, pokazuje wersje ćwiczeń dla POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH .. wybierz te adekwatną do swoich możliwości ❗️Jeśli jesteś POCZĄTKUJĄCA nie zrażaj się .. ZROB NAWET 5 min ❣️❣️❣️ ⚠️ Jak zawsze będziemy korzystać z programów treningowych dostępnych na www.BeActiveTv.pl 🥳 koszt miesięczny dostępu do wszystkich programów to ok 30 zł .. Czyli za jeden trening płacisz ZŁOTÓWKĘ 😉 Nie ma dramy 🤷🏼‍♀️ I pamiętaj.. 70% sukcesu to indywidualnie ułożona DIETA .. taką diete możesz zamówić na www.bediet.pl ❤️ Jeśli chcesz mieć TWARDY TYŁEK BEZ CIENIA CELLULITU? Żaden problem, pod warunkiem, ze BĘDZIESZ ZDROWO JEŚĆ ❤️ TO MUSISZ JEŚĆ!!! Jeśli będziesz jeść za mało, to NICI Z EFEKTÓW 🤷🏼‍♀️ PLAN TYGODNIOWY 💦💦 WTOREK: Rozgrzewka z SUKCES + 15 min SUKCES POŚLADKI + 20 MIN BIKINI + DODATEK ŚRODA: KICK FIT CZWARTEK: Rozgrzewka z VOLUME 20 min VOLUME 20 min TARGET POŚLADKI na macie PIĄTEK: MISSION BEACH BODY SOBOTA: Rozgrzewka z REWOLUCJA 10 min REWOLUCJA - POŚLADKI + 15 min SUKCES POŚLADKI + DODATEK NIEDZIELA: luźna szela 🥳🥳🥳 ZRÓBMY TO 🔥 PS. Bikini które mam na zdjęciu to oczywiście @missionswim - aktualna kolekcja 🤩🤩🤩 #chodagang Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Początki nigdy nie są łatwe.. Dobrze pamietam czas, kiedy zaczynałam komunikacje w social mediach.. Kiedy mierzyłam się z hejtem sporego kalibru.. kiedy wyśmiewano mój przekaz.. 8 lat temu mój fanpage, był jedynym, który łączył trening i motywacje .. możesz sobie wyobrazić skrajne reakcje 🤷🏼‍♀️ Paulo Coelho polskiego fitnessu 😅 Komunikacja jaką prowadziłam, daleka była od haseł „schudnij”.. Efekty treningu fizycznego w ciele, przedstawiłam Ci w kategorii SKUTKÓW UBOCZNYCH.. Skupiłam całą Twoją uwagę na zmianach, jakie zachodzą w Twojej głowie.. TRENING BUDUJE SIŁĘ MENTALNĄ.. te z Was które pamiętają moje początki, dobrze wiedzą, ze konsekwentnie trzymam się swojej filozofii.. Dlaczego to piszę.. Bo gdybym wtedy słuchała WSZYSTKICH „życzliwych” .. gdybym zaczęła kwestionować sens mojej „wizji”, to nie byłoby mnie tutaj dzisiaj.. ba! Nie byłoby z żadnego z moich narzędzi 🤨 Jak zaczęłam? Jeszcze mieszkając w Grecji wysłałam osobiście 30 tysięcy SPERSONALIZOWANYCH wiadomości na Facebooku, do przypadkowych osób.. Zajęło mi to PÓŁ ROKU❣️ Około 10 tyś osób, wróciło do mnie z odpowiedzią i efektami już po trzech miesiącach.. 30 % feedbacku to bardzo dużo.. To był motor napędowy do działania.. TWOJA REAKCJA zaważyła na mojej decyzji.. Poczułam ze jest sens porwać się z motyką na słońce i wrócić do Polski - właśnie wtedy, kiedy wszyscy pukali mi do głowy.. Już w pierwszym roku wydałam cztery programy treningowe, na których zarobiłam UWAGA ! po 1000 zł za dvd 🤷🏼‍♀️ Pieniądze tez postrzegałam jako skutek uboczny 😅 LICZYŁAŚ SIĘ TYLKO TY.. i moja MISJA! LICZYŁA SIĘ poprawa jakości TWOJEGO ŻYCIA.. Po roku od wydania mojej pierwszej płyty, na rynku zaczęły się pojawiać kolejne i kolejne osoby, komunikujące TRENING I MOTYWACJE.. Dziś są nas TYSIĄCE 🙏🏻 Plan REWOLUCJI zadziałał .. a Ty masz w czym wybierać.. masz dostęp do wiedzy, rozwiązań, narzędzi - nie wychodząc z domu MOŻESZ PRZEJŚĆ KOMPLETNĄ METAMORFOZĘ, tak w głowie jak i ciele .. Mój powrót do Polski był najlepszą decyzją w życiu.. Słuchaj, jeśli masz POMYSŁ NA SIEBIE I NIE BOISZ SIĘ ZAKASAĆ RĘKAWÓW DO PRACY, walcz o swoje.. nawet kiedy wszyscy Ci mówią „ODPUŚĆ! NIE WARTO” ❗️ Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)
NAJNOWSZE