Ewa Chodakowska NIE reklamuje środków na odchudzanie! Trenerka ofiarą oszustów

2019-10-21 9:53 kp
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Ponieważ znane nazwiska skutecznie przyciągają klientów, producenci produktów dietetycznych już od dawna chętnie sięgają po gwiazdy, które pojawiają się w reklamach. Gdy jednak wizerunek celebrytów wykorzystywany jest nielegalnie, a środki są niewiadomego pochodzenia, robi się niebezpiecznie. Ewa Chodakowska padła ofiarą tego typu praktyk!

Ewa Chodakowska ostrzega - "nie reklamuję środków na odchudzanie!". Najsłynniejsza polska trenerka dostała informację, że w sieci krążą reklamy produktów odchudzających z jej zdjęciem i wywiadem, w którym zachwala rzeczony środek. Ewa Chodakowska natychmiast odcięła się od kampanii i oświadczyła, że jej wizerunek został wykorzystany bez jej zgody, a ona sama absolutnie nie wierzy w działanie produktów odchudzających.

Na swoim Insta Story Ewa Chodakowska pokazała screeny, na których można zobaczyć reklamy produktu i wyjaśniła, że nie ma z nim nic wspólnego. Trenerka ostrzegła też wszystkich swoich fanów, którzy mieliby ochotę spróbować, jak działa ten rzekomo zachwalany przez nią środek.

Ewa Chodakowska nie reklamuje środków odchudzających

Ktoś się znowu pode mnie podszywa i wykorzystuje mój wizerunek, sprzedając jakieś gó***, jakieś środki przyśpieszające spalanie. Nie wierzę w żadne takie produkty, w żadne takie suplementy. Jestem absolutnie temu przeciwna. To nie ma nic wspólnego z moją filozofią. Gdyby było inaczej, już dawno miałabym szeroką gamę takich produktów!

- powiedziała Ewa Chodakowska na Insta Story.

Zgodnie z reklamą, aby schudnąć, wystarczy wypić codziennie rano filiżankę napoju kakaowego przygotowanego z proszku od producenta. Jak można przeczytać na stronie internetowej, po 2-4 tygodniach można cieszyć się szczupłą sylwetką. Ewa Chodakowska, która całe życie poświęciła treningom, nie ma wątpliwości, że to NIE DZIAŁA, a szczupła figura to zawsze efekt ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń.

>> Pokaż nam kogo wolisz! Wybierz ulubioną modelkę, aktorkę i wokalistkę [SONDA]

Trenerka wyjaśniła, że wywiad, w którym opowiada o korzyściach stosowania środków odchudzających został zmyślony i że ona sama zgłosi się w tej sprawie na policję. To nie pierwszy raz, gdy wizerunek Ewy Chodakowskiej zostaje bezprawnie wykorzystany w tego typu kampaniach reklamowych.

NAJNOWSZE