Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. Jak zareagował na to jej partner?

2021-09-22 15:50 es
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Ewa Chodakowska znana jest nie tylko za sprawą sportowej działalności. Zasłynęła także publiczną deklaracją, że nie zamierza mieć dzieci. Dla wielu ludzie w Polsce to wciąż szokujące wyznanie. Teraz trenerka wspomniała, jak na tę decyzję zareagował Lefteris Kavoukis, który wówczas był jeszcze jej chłopakiem.

Ewa Chodakowska znana jest jako trenerka wszystkich Polek i Polaków. Zdobyła dzięki swoim działaniom ogromną popularność i wielkie grono fanów. Jednak gwiazda ma także masę hejterów. Ich ulubionym tematem jest fakt, że Ewa Chodakowska nie zamierza mieć dzieci. Gwiazda mówi o tym głośno, mimo ogromnej fali krytyki i hejtu, z jakimi musi się później mierzyć.

Decyzję o nieposiadaniu dzieci Ewa Chodakowska podjęła z Lefterisem Kavoukisem na wiele lat przed ślubem. Mimo upływu czasu to wciąż wzbudza ogromne emocje.

W najnowszym wywiadzie Ewa Chodakowska opowiedziała o reakcji Lefterisa Kavoukisa na jej decyzję.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Tak Ewa Chodakowska powiedziała partnerowi, że nie chce mieć dzieci

W najnowszym Mieście kobiet wystąpiła Ewa Chodakowska. W ostatnich miesiącach jej decyzja o braku dzieci wzbudza wielkie emocje. Gwiazda wyjaśniła, że to decyzja podjęta dawno temu i dobrze przemyślała.

Najważniejszą kwestią było porozumienie się w tej kwestii z partnerem. Lefteris Kavoukis był wówczas jeszcze chłopakiem gwiazdy.

Któregoś wieczoru usiadłam z nim i przedstawiłam mu swój plan oraz pomysł na życie. Zadeklarowałam, że nie planuję macierzyństwa. On dał mi jasno do zrozumienia, abym przemyślała ten temat. Powiedział, że daje mi pół roku na to, abym się zdecydowała i określiła na sto procent i on wtedy podejmie decyzję.

Upływ czasu sprawił, że Ewa Chodakowska tylko utwierdziła się w swojej decyzji o nieposiadaniu potomstwa. Trzeba było podjąć więc razem ostateczną decyzję.

Powiedziałam mu, że w tej kwestii nic się nie zmieniło. Więc jeśli chcesz się rozstać - to rozstańmy się lepiej teraz. Nie róbmy z tego dużo większej dramy, ślub, rozwód. Mój wtedy jeszcze chłopak powiedział: może cię zaskoczę, ale też nie chcę mieć dzieci w przyszłości. Musiał mieć tylko pewność w stu procentach, że w przyszłości nie zmienię zdania. Żeby nie było krzywdy i aby było jasne, podane jak na dłoni. Żeby ten aspekt został przegadany z każdej strony. To było takie bardzo wyzwalające dla mnie i dla niego.

Wspominała Ewa Chodakowska.

Myślicie, że kiedyś nastanie czas, w którym nie będzie się wreszcie musiała tłumaczyć z tej decyzji?

NAJNOWSZE