Eva Longoria w bikini chwali się mięśniami brzucha. Czerwony to jej kolor!

2021-05-08 19:02 es
Eva Longoria
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zdaje się, że pandemia służy aktorce... Eva Longoria spędza dzięki niej więcej czasu z mężem i synem. Jednak nie zapomina o ćwiczeniach. Udowodniła to publikując zdjęcie na swoim Instagramie. Eva Longoria w bikini to nieziemski widok. Przy okazji gwazda wspomniała serial Gotowe na wszystko. 20 blisko 20 latach czerwony to wciąż jej kolor!

Eva Longoria to jedna z głównych aktorek obsady kultowego serialu Gotowe na wszystko. W ciągu ośmiu sezonów wcielała się w Gabrielle Solis. Jednym z jej znaków rozpoznawczych był kolor czerwony.

Serial Gotowe na wszystko skończył się w 2012 roku. A to znaczy, że od jego premiery minęło 17 lat! Mimo upływu czasu Eva Longoria wciąż pamięta, że czerwony to jej kolor.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Eva Longoria zachwyca w czerwonym bikini

Gwiazda postanowiła podnieść temperaturę na Instagramie. Eva Longoria zapozowała w czerwonym bikini. W opisie nawiązała do serialu Gotowe na wszystko.

Nawet #20latpóźniej ona wciąż wie, że czerwony to jej kolor.

Czytamy pod zdjęciem.

Eva Longoria załączyła także ujęcie z serialu Gotowe na wszystko. Na ujęciu widzimy Gabrielle Solis w swoim ukochanym kolorze.

Wygląda na to, że Eva Longoria w czasie pandemii sobie nie odpuszcza. Gwiazda spędza teraz więcej czasu w swoim domu w Miami. Mieszka ze swoim mężem - José Bastónem ​​i ich synem Santago.

Widok jej mięśni mówi jaso - sporo czasu spędzili w domowej siłowni!

Nie tylko Eva Longoria tak świetnie wygląda.

Zobacz inne gwiazdy które oszukały czas!

NAJNOWSZE