Sara James

i

Autor: Dawid Ziemba

Eurowizja Junior 2021: Gdzie oglądać, jak głosować? [INFORMATOR]

2021-12-18 15:01

Coraz większymi krokami zbliża się Eurowizja Junior 2021. Nasza reprezentantka, Sara James ma ogromne szanse na zwycięstwo. Gdzie oglądać finał? Jak głosować? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

W najbliższą niedzielę, 19 grudnia Sara James reprezentantka Polski w 19. Konkursie Eurowizji Junior będzie konkurować z przedstawicielami 18 europejskich państw. Sara wystąpi na scenie La Seine Musicale w Paryżu. Zmagania młodych wokalistów będzie można oglądać na żywo w TVP1, początek transmisji o godz. 16.00. 

Szanse Sary na zwycięstwo oceniane są bardzo wysoko. Polka w Paryżu zaśpiewa piosenkę „Somebody” – utwór napisany specjalnie dla Sary na Eurowizję Junior 2021 przez znany i ceniony team autorów w składzie: Patryk Kumór, Tom Martin, Dominik Buczkowski-Wojtaszek oraz Jan Bielecki.

Pogadane z Sarą James

Na Sarę i jej piosenkę możecie już głosować. Na stronie jesc.tv ruszyło głosowanie online. Każdy internauta będzie mógł oddać głosy na trzech wykonawców. Dozwolone jest głosowanie na reprezentanta własnego kraju, co oznacza, że Polacy będą mieli możliwość oddania głosów na Sarę. Pierwsza część głosowania online potrwa do 19 grudnia do godz. 16.00, czyli do momentu rozpoczęcia koncertu. Możliwość oddawania głosów zostanie ponownie uruchomiona na około 15 minut, po ostatnim występie konkursowym. Głosy Jury i publiczności zostaną zsumowane.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Bary koktajlowe to może dobre miejsce na randkę, ale ja wolę kawiarnie. Nie wiem, czy chcę inwestować czas w randki. Na zawsze pozostanę singielką! Kim jestem?