Eurowizja 2021 - Malta - Destiny

i

Autor: Youtube/ Eurovision Song Contest

Eurowizja 2021: Malta z własną Lizzo? Destiny z Je Me Casse to faworytka!

2021-05-09 15:03

Fani Eurowizji z niecierpliwością odliczają czas do finału show, który odbędzie się 22 maja w Rotterdamie. Choć głosy widzów z różnych krajów będą tajemnicą aż do ostatniego momentu, od dłuższego czasu za faworytkę do zwycięstwa uważa się reprezentantkę Malty - Destiny. Wokalistka ma energię niczym Netta i kawał głosu!

Kto wygra Eurowizję 2021? To oczywiście pytanie, które fani konkursu będą zadawali sobie w kolejnych dniach. Po tym, jak w ubiegłym roku Eurowizję odwołano z powodu pandemii, fani muzyki mają tym większe apetyty na doskonałą rozrywkę. A poszczególne kraje zrobiły wszystko, co w ich mocy, by wystawić najlepszego w ich przekonaniu kandydata.

Wśród najczęściej wymienianych jako faworyci do wygrania Eurowizji 2021 reprezentantów pojawia się reprezentantka Malty, Destiny. Wokalistka z tego niewielkiego państwa może nieźle namieszać, bo liczba wyświetleń i pozytywnych komentarzy pod jej numerem Je Me Casse na oficjalnym profilu Eurowizji na Youtube wciąż rośnie.

Kim jest reprezentant Malty na Eurowizji 2021, Destiny?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Eurowizja 2021 - Destiny z Malty z szansą na wygranie?

Destiny doskonale zna się z konkursem Eurowizji. W 2015 roku młoda piosenkarka wygrała konkurs z piosenką Not My Soul. W ubiegłym roku miała reprezentować Maltę z numerem All Of My Love, a gdy show odwołano, w tym roku zaprezentowała się z piosenką Je Me Casse. Piosenkarka od początku wiedziała, że w tym orku chce porwać widzów Eurowizji do tańca. Tak też powstała piosenka, z którą reprezentuje Maltę na Eurowizji 2021.

Na pierwszym miejscu swoich muzycznych inspiracji Destiny wymienia Lizzo. Rzeczywiście, reprezentantka Malty na Eurowizji 2021 może pochwalić się nie mniejszym temperamentem i muzycznym talentem niż jej koleżanka ze Stanów Zjednoczonych. Wśród jej idoli znajdują się też Beyonce, Aretha Franklin, Cardi B i Megan Thee Stallion.

Czy 18-letnia zaledwie Destiny z Malty podbije Eurowizję 2021? Szanse są naprawdę spore, bo pod jej teledyskiem na oficjalnym Youtube Eurowizji roi się od komplementów. Reprezentantka Malty jest też w zdecydowanej czołówce najczęściej wyświetlanych eurowizyjnych klipów tego roku.

Biorąc pod uwagę fakt, że nie możemy głosować na własnego reprezentanta, którym jest Rafał Brzozowski, z przyjemnością oddamy głos na reprezentantkę Malty na Eurowizji 2021. A Wy? Posłuchajcie!