Eurowizja 2021: Brzozowski odpowiada hejterom! “Poczekajcie do występu, dajcie szansę”

2021-03-13 21:01 RD
Rafał Brzozowski z piosenką The Ride na Eurowizji 2021. Mamy KOMENTARZ artysty!
Autor: TVP Rafał Brzozowski z piosenką The Ride na Eurowizji 2021. Mamy KOMENTARZ artysty!

Eurowizja 2021 zbliża się coraz większymi krokami. Polskę reprezentować będzie Rafał Brzozowski, który zaprezentował swój nowy hit w miniony piątek. Piosenka to nie wszystkim przypadła do gustu. Wiele osób ją krytykuje. Piosenkarz postanowił odpowiedzieć tym, którzy w niego nie wierzą. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Eurowizja 2021 już niebawem. Do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, kto będzie reprezentował Polskę podczas tego prestiżowego konkursu. Finalnie nazwisko artysty poznaliśmy w piątek podczas programu Pytanie na Śniadanie. Okazało się, że Polskę reprezentować będzie Rafał Brzozowski, który specjalnie na tę okazję przygotował piosenkę “The Ride”. Artysta chwalił się, że to piosenka, która powstała dzięki współpracy ze szwedzkimi producentami. Hit powstawał “zdalnie”. Rafał swój głos nagrał w Polsce, a producenci w Szwecji zajęli się całą resztą. 

Mimo wysiłku włożonego w stworzenie tej piosenki, nie wszystkim przypadła ona do gustu… 

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

W sieci nie brakowało komentarzy, w których można przeczytać, że Polska po raz kolejny zajmie jedno z ostatnich miejsc. Eurowizja 2021 - ich zdaniem - nie będzie należała do Polski. Między innymi na te zaczepki postanowił odpowiedzieć Rafał Brzozowski. Piosenkarz na swoim profilu na Instagramie zamieścił nagranie, w którym odnosi się do krytycznych komentarzy.

Wszystkim tym, którzy trzymają za mnie kciuki, chciałbym serdecznie podziękować. Za wszystkie przychylne komentarze, miłe słowa. Jesteście fantastyczni i czuje duże, duże wsparcie od przyjaciół, od rodziny, od znajomych i od was. A tym, którzy nie chcą dowierzać jeszcze, poczekajcie do występu, dajcie trochę szansę, bo cały czas szlifuję swoją formę, do tego, żeby zrobić po prostu The ride, czyli jazdę po listach przebojów i po eurowizyjnej scenie. Pozdrowienia dla was przesyłam bardzo serdeczne i wszystkiego dobrego, wszystkiego dobrego, jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystkie miłe słowa, a tych, którzy mówili coś tam jeszcze, to ich też serdecznie pozdrawiam i ściskam. Do zobaczenia. Pa!

powiedział Rafał Brzozowski. 

QUIZ: Najbardziej kontrowersyjne teledyski wszechczasów. Znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 20
W tym teledysku nikt nie jest ubrany. Nagi wokalista jest otoczony nagimi modelkami. Jaki tytuł nosiła piosenka zespołu The Beloved, która dzięki temu teledyskowi stała się ogromnym hitem pierwszej połowy lat 90.?
The Beloved
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE