Esmeralda Godlewska wróciła na Instagram! Terapia pomaga jej przepracować traumy

2021-05-31 15:50 es
 Karol Makurat/REPORTER
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Kilka tygodni temu Esmeralda Godelwska napędziła swoim obserwatorom stracha. Podczas serii niepokojących stories zapowiadała książkę o ciemnych stronach show-biznesu. Padło także wiele oskarżeń pod adresem jej siostry - Magdaleny Godlewskiej. Później na Instagramie gwiazdy pojawił się jej nekrolog! Po interwencji policji okazało się, że gwiazda żyje. Teraz Esmeralda Godlewska wróciła do social mediów i opowiedziała fanom o swojej terapii.

Esmeralda Godlewska przezywa trudny okres. Kilka tygodni temu bardzo wystraszyła swoich fanów. W serii niepojących stories opowiadała o celebrytkach zaangażowanych w tzw. Aferę Dubajską. Co więcej, twierdziła, że napisze książkę, w której ujawni brudy polskiego show-biznesu. Wspomniana została także Magdalena Godlewska. Jej siostra nazwała ją... prostytutką!

Po wszystkim na Instagramie celebrytki pojawił się wpis, z którego wynikało, że Esmeralda Godlewska nie żyje. Magdalena Godlewska odwiedziła ją z policją i uspokoiła internautów.

Niedługo później poinformowała, że Esmeralda Godlewska jest w placówce, gdzie pracuje nad swoim zdrowiem psychicznym.

Rolnicy.Podlasie. Tego nie wiesz o rewolucji w Plutyczach | ESKA XD - Hotplota #23

Esmeralda Godlewska wróciła na Instagram

Po kilku tygodniach przerwy Esmeralda Godlewska wróciła na Instagram. Zdaje się, że celebrytka jest już w lepszej kondycji psychicznej. Swój wpis zaczęła od przypomnienia obserwatorom, że uśmiechy na twarzach nie zawsze są szczere.

Nasza ,,maska” wydaje się chronić nas przed zranieniem, boimy się, że ktoś odkryje nasze słabości i je wykorzysta.Bardzo często zakładamy maskę przed samym sobą, udając że czegoś nie ma, łatwiej jest udawać niż się tym zająć.To byłam ja.

Dalej celebrytka opowiedziała, że jest w procesie leczenia.

Przeszłam drogę terapii, i wciąż ją kontynuuje i nie zamierzam przestać, tam poznaje siebie na nowo, przepracowuje Traumy jakie przeżyłam począwszy od dzieciństwa do dnia dzisiejszego.To bardzo ciężkie, bolesne , każde spotkanie jest pełne łez ale warte wszystkiego! 🙌Była to najlepsza decyzja jaką podjęłam w życiu.🦋

Na końcu Esmeralda Godlewska dodała otuchy swoim obserwatorom, którzy także borykają się z problemami psychicznymi. Słusznie zwróciła uwagę, że szukanie pomocy to nie wstyd.

I my się pod tym podpisujemy!

Na jakie choroby cierpią gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Toczeń rumieniowaty to paskudna choroba, trudna w leczeniu. Która gwiazda z nią walczy?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE