Magdalena Godlewska: Esmeralda Godlewska w klinice psychiatrycznej walczy z uzależnieniem

2021-04-21 17:24 es
Esmeralda Godlewska
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Ta wiadomość powinna uspokoić internautów. Esmeralda Godlewska jest w klinice psychiatrycznej. Tak przynajmniej zapewnia jej siostra - Magdalena. Przed weekendem w serii niepokojących stories Esmeralda Godlewska nazywała siostrę prostytutką oraz zapowiedziała ujawnienie nazwisk celebrytek związanych z Aferą Dubajską. Teraz podobno walczy z uzależnieniem.

W ostatnim czasie Esmeralda Godlewska nieźle nastraszyła fanów. Wszystko wydarzyło się w piątek. W nocy celebrytka opublikowała serię niepokojących stories. Zapowiedziała wydanie książki o ciemnych stronach show-biznesu. Zdradziła, że Doda i Natalia Siwiec były zaangażowane w Aferę Dubajską. Ostrzegała, że zamierza podać wszystkie nazwiska celebrytek związanych ze sprawą. W końcu stwierdziła, że jej starsza siostra, Magdalena Godlewska, jest i zawsze była...prostytutką. Ponadto miała wyrządzić jej wiele krzywd.

Najstraszniejsze jednak wydarzyło się później. Na Instagramie pojawiła się informacja, że Esmeralda Godlewska nie żyje. Na szczęście Magdalena Godlewska wraz z policją odwiedziła jej mieszkanie i okazało się to nieprawdą.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Esmeralda Godlewska w klinice psychiatrycznej walczy z nałogiem

Po piątkowym stories wniosek był jeden -Esmeralda Godlewska potrzebuje pomocy. Na szczęście Magdalena Godlewska donosi, że ją otrzymała. Na swoim Instagramie opublikowała krótkie oświadczenie na temat kondycji młodszej siostry.

Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu. Z rodziną przeżywamy bardzo trudne chwile, ponieważ jednak są to kwestie rodzinne, nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności, oraz zaprzestanie wysyłania prywatnych wiadomości.

Napisała na Instagramie Magdalena Godlewska.

Opublikowała także kilka cytatów z Biblii dotyczących wybaczenia rodzeństwu.

NAJNOWSZE