Meghan Markle gwiazdą drugiego planu. W takich ciuchach nie pokazuje się często!

2021-05-18 10:23 mm
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News, youtube.com / Apple TV

Meghan Markle w t-shircie i spodniach? W takiej odsłonie żona księcia Harry'egp nie pokazuje się zbyt często. Tym razem zrobiła jednak wyjątek! Meghan została "aktorką drugiego planu" podczas nagrania rozmowy Harry'ego z Oprah Winfrey. Zobaczcie, jak księżna Sussexu wygląda na co dzień, we własnym domu...

Kiedy Meghan Markle pojawiła się u boku księcia Harry'ego na oficjalnych uroczystościach z udziałem rodziny królewskiej, wiele osób wychwalało jej styl. Potrafi ubrać się z klasą, ale jednocześnie swobodnie - pisali nawet krytycy księżnej Sussexu, czym z pewnością Meghan wzbudzała czasem zazdrość u swojej szwagierki. Cóż, Kate i William nigdy nie byli uważani za szczególnie wyluzowanych.

Jednak nawet Meghan Markle nieczęsto pokazywała się w zwykłym t-shircie i w spodniach! A właśnie w takiej odsłonie mamy okazję podziwiać ją na najnowszym filmiku z udziałem jej męża.

Meghan Markle "gwiazdą drugiego planu"

Książę Harry na zaproszenie Oprah Winfrey wziął udział w projekcie "The Me You Can't See". Dokument wyprodukowany przez Apple TV dotyczy ważnych zagadnień zdrowia psychicznego, a Harry jest jego współproducentem. W cyklu filmów widzowie posłuchają wypowiedzi różnych osób z całego świata na temat "poszukiwania zrozumienia, spokoju i prawdy".

Póki co możemy zobaczyć, jak wygląda PRAWDZIWY domowy styl Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego pojawiła się w jednej ze scen zwiastuna programu, który właśnie trafił do sieci.

Pod koniec trailera cyklu "The Me You Can't See" zza pleców Harry'ego wyłania się jego żona. Meghan Markle ubrana jest bardzo "casualowo" - ma na sobie czarne spodnie z paskiem oraz białą koszulkę t-shirt z czarnym napisem "Raising the Future". Jedynym nieco bardziej eleganckim elementem są kolczyki Lorraine Schwartz. 

Meghan pojawia się tuż przed 2. minutą filmiku. Uwaga - w zwiastunie pojawia się także synek Sussexów, Archie. Wideo znajdziecie poniżej!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 14.05.2021
NAJNOWSZE