Eminem udostępnił swój numer telefonu! „Napisz do mnie”

2020-05-27 12:45 AM
Oscary 2020 - Eminem
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Eminem to chodząca legenda. Kim jest wiedzą doskonale nie tylko fani rapu. Fanki i fani marzą o tym, by spotkać swojego idola lub chociaż móc się z nim skontaktować. A że rapera na Instagramie obserwuje ponad 30 milionów osób, to nie jest to takie proste. Ale może to się zmienić. Eminem właśnie udostępnił swój numer telefonu! Częstujcie się!

Eminem udostępnił numer telefonu pod który mogą do niego dzwonić i pisać fani. Zrobił to tuż po 20 rocznicy wydania płyty Marshall Mathers LP. Album stał się hitem sprzedaży. Raper jednak nie spoczął na laurach i do dzisiaj jest aktywny zawodowo. W styczniu ku zaskoczeniu wszystkich wydał kolejny album Music To Be Murdered By. Eminem doskonale wie, że nie samą muzyką żyje artysta, liczy się też więź z fanem. To przecież od tego zależy jak zostanie odebrany. Eminem to weteran na rynku muzycznym, dlatego zrobił fanom niespodziankę i udostępnił im swój numer telefonu! Numer został opublikowany w jednym z ostatnich postów na Instagramie. Legenda rapu wspomniała, że chciała to zrobić dużo wcześniej, ale była zbyt zajęta. Tak czy inaczej fani i nie tylko oni mogą zapisać w telefonie numer do Eminema. Obiecał, że się odezwie!

Drogi Stan, chciałem napisać do ciebie wcześniej, ale byłem zajęty. Napisz do mnie a odezwę się. 313-666-7440.

 – pisał na Instagramie i Twitterze.

Stan to nawiązanie do największego fana. Piosenka opowiadająca tę historię ukazała się na albumie z 2000 roku. Stan miał obsesje na punkcie rapera a kiedy nie mógł się z nim skontaktować popełnia samobójstwo.

NIE TYLKO EMINEM UDOSTĘPNIA NUMER TELEFONU, KTO JESZCZE?

Eminem to nie pierwsza znana osoba, która udostępniła numer telefonu swoim fanom. Oprócz niego za pomocą komórki skontaktować się można było z Jennifer Lopez a także napisać do Paula McCartneya czy Amy Schumer!

Podobno raper już ma zapełnioną skrzynkę głosową! To co, piszecie? 😉

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE