Emily Ratajkowski

i

Autor: LOIC VENANCE/AFP/East News Emily Ratajkowski publikuje odważne zdjęcia

Emily Ratajkowski w ogniu krytyki. Zdjęcia z synem rozwścieczyły internautów

2022-09-26 15:20

Kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie Emily Ratajkowski, kąpiącej się ze swoim synkiem, w komentarzach rozgorzała burza na temat publikowania zdjęć nagich dzieci. W obronie modelki głos zabrała jej koleżanka z wybiegu - Irina Shayk.

Emily Ratajkowski to amerykańska supermodelka, córka artysty o polskich korzeniach - Johna Ratajkowskiego - oraz Kathleen Balgley która ma żydowskie pochodzenie. Emily urodziła się w Londynie, a dorastała w Irlandii i w Kalifornii. W wieku 14 lat podpisała pierwszy kontrakt modelingowy z agencją Ford Models. Jej sława zaczęła rosnąć po udziale w teledysku "Blurred Lines" Robina Thicke, którego później oskarżyła o molestowanie, do którego miało dojść podczas kręcenia klipu.

Nagle, nie wiadomo skąd, poczułam chłodne i obce ręce obejmujące od tyłu moje nagie piersi. Instynktownie się odsunęłam, spojrzałam za siebie, a to był Robin Thicke. Uśmiechnął się głupkowato i cofnął, z oczami ukrytymi za okularami przeciwsłonecznymi - wyznała modelka w swojej książce "My Body".

Całą sytuację widziała reżyserka teledysku Diane Martel, która natychmiast przerwała zdjęcia: "Co to do cholery robisz? Koniec zdjęć!". Piosenka "Blurred Lines" była krytykowane przez społeczeństwo, a jej autorom zarzucano promowanie kultury gwałtu. Po latach - w 2019 roku - Robin Thicke i gościnnie występujący w utworze Pharrell Williams wyrazili skruchę i ze spuszczoną głową przyjęli krytykę.

Emily Ratajkowski publikuje zdjęcia nagiego syna - to nie podoba się internatom

Emily Ratajkowski słynie z publikowania w mediach społecznościowych fotografii, na których nie zasłania zbyt wiele. Jak sama tłumaczy, po pierwsze: uwielbia swoje nagie ciało; po drugie: wrzucanie roznegliżowanych zdjęć jest dla niej pretekstem do mówienia o samoakceptacji. Bądź co bądź, fani nie są przekonani, czy, aby na pewno jej roczny syn podziela promowanie tych wartości własnym, nagim ciałem. Fani zaapelowali do modelki, iż taki czyn jest naruszeniem prywatności dziecka i ostrzegali przed "dziwakami", którzy w sieci tylko czyhają na takie kadry.

Piękne rodzinne zdjęcia, bardzo słodkie, ale niektóre rzeczy powinny pozostać moim zdaniem w sferze prywatnej. Nie ma miejsca na takie zdjęcia w mediach społecznościowych. Szczególnie jeśli dotyczą osób niepełnoletnich - napisała fanka.

Dlaczego zawsze nago, dlaczego?? Zarozumiałość czy potrzeba atencji? - skomentował internauta.

Duża część osób twierdzi, że celebrytka publikuje takie zdjęcia dla atencji, ponieważ to generuje ruch na jej profilu, i sprawia, że jej popularność nie maleje.

Pojawiło się również dużo głosów ludzi, którzy nie widzą niczego złego w publikowaniu nagich zdjęć, a w obronie modelki stanęła jej koleżanka z branży Irina Shayk, która wychowuje 5 letnią córeczkę Leę - której ojcem jest jej były partner Bradley Cooper.

Możecie przestać to hejtować, to jest piękna relacja matki i syna - broni modelki jedna z fanek.

Kąpiele z dzieckiem to najlepsza rzecz - czytamy pod postem.

Może się odpie***licie z tą swoją osobowością poniżej przeciętnej - napisała dosadnie gwiazda światowych wybiegów.

Sylvester Apollo urodził się w 2021 roku, a jego ojcem jest Sebastian Bear-McClard - były partner modelki, z którym rozstała się po tym, jak dowiedziała się o jego licznych zdradach.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Viki Gabor oceniła szanse Laury Bączkiewicz w Eurowizji Junior!

Posłuchaj, co powiedziała!

Listen to "Viki Gabor prezentuje "Barbie" i ocenia szansę Laury Bączkiewicz w Eurowizji Junior! [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.