Emily Ratajkowski w ciąży! Który to miesiąc? Modelka nagrała film i zdradza szczegóły

2020-10-27 7:14 mm
Emily Ratajkowski z mężem
Autor: John Sheene/ACE Pictures/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Emily Ratajkowski jest w ciąży! 29-letnia modelka i jej mąż Sebastian Bear-McClard spodziewają się pierwszego dziecka! Ciąża Emily Ratajkowski została ogłoszona światu w bardzo nietypowy sposób - za pośrednictwem znanego magazynu! Który to miesiąc? Co jeszcze wiadomo o ciąży modelki? Zobaczcie pierwsze zdjęcia ciężarnej Emily!

W show-biznesie trwa prawdziwy baby boom! Kolejna gwiazda ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Tym razem to znana modelka o polskim nazwisku. Emily Ratajkowski zdradziła właśnie, że jest w ciąży! Ojcem dziecka jest oczywiście mąż modelki, Sebastian Bear-McClard.

Emily Ratajkowski ogłasza ciążę w Vogue

29-letnia Emily Ratajkowski poinformowała o swojej ciąży za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz znanego magazynu. Specjalnie na tę okazję modelka napisała esej, który został opublikowany w Vogue!

Gwiazda nagrała też film, w którym na wielu ujęciach dumnie prezentuje swój ciążowy brzuch. Jak na Emily Ratajkowski przystało, na filmie zobaczymy także modelkę pokazującą ciążowe krągłości kompletnie nago.

Co ciekawe, Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard nie chcą zdradzać, jaka jest płeć dziecka! Modelka napisała, że pozna ją dopiero, kiedy jej potomek skończy 18 lat.

Ciąża wiąże się z ciszą, pokorą. Słucham cię. Jestem pełen zdumienia.

Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, kim będziesz

- pisze enigmatycznie modelka. Modelka na razie nie ujawnia także, w którym jest miesiącu ciąży. 

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard pobrali się po krótkim romansie w 2018 roku. Mąż Emily jest aktorem i producentem.

Wcześniej modelka spotykała się m.in. z Jeffem Magidem.

Ile pieniędzy ma Rihanna | ESKA XD - Hotplota #7
NAJNOWSZE