Emily Ratajkowski pokazała pupę w skąpym bikini. Tak NAPRAWDĘ wyglądają jej pośladki?

2019-12-02 23:35 nk
Emily Ratajkowski
Autor: Instagram.com/emrata

Emily Ratajkowski zaprezentowała na swoim Instagramie kolejne bardzo seksowne zdjęcie. Na pierwszym planie jest pupa amerykańskiej modelki polskiego pochodzenia. Fotka zachwyciła między innymi Vanessę Hudgens. My tymczasem przyjrzeliśmy się fotografii z linijką... Ta chyba obnażyła nieco wstydliwą prawdę... Czy pośladki Emily naprawdę wyglądają tak, jak na zdjęciu?

Emily Ratajkowski jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych fotomodelek świata. Wszystko dzięki udziałowi w teledysku Robina Thicke'a i Pharrella Williamsa, Blurred Lines, gdzie gwiazda wystąpiła topless. Wtedy właśnie cały glob usłyszał o pięknej i bezpruderyjnej dziewczynie polskiego pochodzenia (jej ojciec ma polskie korzenie).

Dziś Emily Ratajkowski rozwinęła skrzydła nie tylko w fotomodelingu, ale i aktorstwie, a dodatkowo prowadzi własną markę modową, Enamorata. Sama oczywiście bardzo chętnie promuje własne projekty, a zwłaszcza stroje kąpielowe, które są głównymi produktami jej firmy.

Emily Ratajkowski eksponuje pupę

Emily Ratajkowski wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie, na którym chwali się fanom swoimi pośladkami. Trzeba przyznać, że na fotce pupa modelki wygląda imponująco!

"Cześć. To jest mój tyłek w Enamorata Woman" - napisała Emily w opisie zdjęcia. Na fotografii widać głównie pośladki gwiazdy w skąpych majtkach. Czy to ich rzeczywisty wygląd, czy efekt pracy grafików, którzy je udoskonalili?

Cóż, linie podłogi z desek w tle zdają się nieco załamywać w miejscu, w którym stoi Emily, ale może to złudzenie optyczne? ;)

Emily Ratajkowski
Autor: Instagram.com/emrata
NAJNOWSZE