Emily Ratajkowski pokazała GOŁY TYŁEK! Zrobiła na nim tatuaż

2020-08-24 10:11 kp
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Emily Ratajkowski przyzwyczaiła już fanów do regularnych porcji swoich zdjęć w bardzo skąpej bieliźnie, jednak fotki, na których jest zupełnie nago, to wciąż pewna atrakcja :) Tym razem modelka postanowiła uraczyć internautów zdjęciem swojej nagiej pupy, a wszystko po to, by pokazać im tatuaż, jaki zrobiła tuż nad pośladkami. Piękny?

Emily Ratajkowski zrobiła przed laty oszałamiającą karierę dzięki półnagiemu występowi w teledysku Blurred Lines. Od tamtego czasu grono fanów jej wdzięków nie maleje, a ona z powodzeniem rozwija swoje kolejne biznesy, spośród których najgłośniejszym jest jej własna linia strojów kąpielowych Inamorata, które oczywiście osobiście reklamuje. Na profilu Emily na Instagramie regularnie pojawiają się więc seksowne zdjęcia w skąpych ubraniach, dzięki czemu celebrytka regularnie jest na ustach fanów.

Ponieważ Emily Ratajkowski na co dzień kusi internautów w bardzo odważnych strojach kąpielowych, czasem musi przygotować dla nich coś ekstra :) Jak tym razem, gdy zapozowała... bez majtek.

Emily Ratajkowski kusi bez majtek

Emily Ratajkowski zamieściła na Instagramie zdjęcie swojej pupy, aby pokazać fanom nowy tatuaż - prawdopodobnie z henny - który wykonała tuż nad pośladkami. To napis "emrata", czyli nazwa jej instagramowego profilu. Trzeba przyznać, że jeszcze dotąd nikt nie promował w taki sposób swoich profili w mediach społecznościowych ;)

Spostrzegawczy fani mogą zobaczyć nawet na zdjęciu ślad od skąpych stringów, w których Emily Ratajkowski opala się na co dzień. Modelka przyznała w opisie, że tatuaż nie jest na stałe - internauci w komentarzach stanowczo zachęcają ją jednak, by zastanowiła się nad zrobieniem takowego.

Wam też się podoba?

NAJNOWSZE